Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki nem tudta a nagyobbat...

Aki nem tudta a nagyobbat másra bízni, az hogy oldja meg a nőgyógyászati és egyéb más vizsgálatokat?

Figyelt kérdés
Van egy 1 évesem, és várjuk a kistesót. Még nagyon az elején vagyok. Nincs aki vigyázzon a "nagyra". Hogy mentetek el mindenféle vizsgálatokra? Vittétek magatokkal?
2012. márc. 7. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vittem magammal. Soha nem volt gond belőle. Volt mikor még előbb is végeztünk ez miatt, mert behívtak előre a gyerekkel:))
2012. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Most várjuk a harmadikat, volt, hogy mindkét csemetémet vittem magammal. Nem mindig tudom megoldani, hogy valaki vigyázzon rájuk. Arra azért ügyelek, hogy ha tudom, hogy manuális vizsgálat is lesz vagy az elején, a hüvelyi uh-kra nem vittem magammal őket. Már a végén járok (36. héten), most megy a verseny, hogy ki jön be velem CTG-re, meghallgatni a tesót :)
2012. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vittem magammal. Bár volt ahol beszóltak hogy hát ilyenkor hagyjam nagyszülőre nyugodtan...mondom jó, majd ha lesz nagyszülő:))
2012. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vittem, volt akinek testszett volt akinek nem. A védőnéni mindig örült ha vittem, mert így ki se kellett jönnie, levizitálta helyben a nagyobbat. A nőgyógyászom se zavarta, az asszisztense nagyon rendes, hüvelyi vizsgálat esetén mindig rajzoltak, újságot nézegettek. Nst-re simán vittem, sose volt gond. Tetszeni inkább a többi várakozónak nem tetszett, mert valóban járt némi előnnyel a gyerek a sorban.
2012. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kénytelen vagyok magammal vinni, de sajnos a háziorvosnál a váróban elkapott valami csúnya gyulladásos betegséget, úgyhogy ilyet soha többet.
2012. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy elviszem, mert nem tudom másra hagyni nekem is egy éves múlt a kislányom. :) A nőgyógyász azt mondta, mikor elnézést kértem miatta, hogy ne aggódjak emiatt, egy szülész lesz az utolsó, aki ezért szólni fog. Az asszisztens nénire szoktam rábízni, jól kijönnek.
2012. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!