Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cegléden lehet szülésznőt...

Cegléden lehet szülésznőt fogadni? Mennyibe kerül általában? Belehet menni megnézni a szülőszobát? Az csak arra szolgál vagy egyéb nőgyógyászati műtéteket is szoktak ott végezni? Hány ágyasak a szobák?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fogadtam (nagyon nagy segítség volt), ő nem mondott összeget, mi többet adtunk neki, mert ő volt velem végig, a dokim nem tudott bejönni :(. Általában 20-30 ezret szoktak adni. Be lehet menni a szülőszobára, engem a szülésznő vitt be (de ha nem fogadsz, szerintem akkor is meg lehet beszélni, hogy megnézd, nagyon rendes mindenki), ott csinálták a ctg-t a 36. héttől. A szülőszobán 3 vajúdó van, mindegyikben 1-1 ágy, a természetes szülések itt zajlanak. Ugyanezen a folyosón van a műtő, ott csinálják a császárt.
2010. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! hól találok szülésznőt?illetve a szobák hány ágyasak? 4napot kell benn lenni?
2010. máj. 31. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülésznővel ott tudsz beszélni a szülőszobán, ha esetleg bemész érdeklődni, vagy kérdezd meg az orvosod, kivel szeret együtt dolgozni, de megkérdezheted a terhestanácsadáson is. A szobákban az ágyak száma változó, van 1 ágyas is, 6 ágyas is. Ha délután szülsz, akkor az 5. napon engednek haza (ha a szülés napját veszem 1.-nek), ha délelőtt, akkor úgy tudom, hogy a 4.-en (de ezt nem tudom biztosan, mert én délután szültem).
2010. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs pénzem fogadni orvost, de szükségem lenne mégis hozzáértő támaszra ott, és ha a szülésznő nem köti ki hogy mennyit kér talán ha pár ezret tudok adni ugy is jó.
2010. jún. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!