Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már valaki az Anna-Mária...

Volt már valaki az Anna-Mária Villában (Balaton talán Földvár) vagy a Katalin hotelben Gyenesdiáson?

Figyelt kérdés
Április végén szeretnénk menni pár napra kikapcsolódni, e kettő között vacillálunk,volt már valaki itt,mi a tapasztalat.3 éves kisfiunk van,természetesen jönne velünk,ezért is kérdezem,melyik gyerek barátabb?! köszönöm!
2012. márc. 7. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy kicsit off leszek, mert még egyik helyen sem voltunk, de májusban 3 napra a Katalin Hotelbe megyünk Gyenesdiásra, 1,5 éves gyerkőccel. Nekem azért tetszett, mert van belső gyerekmedence, élménymedence, úszómedence, játszószoba. Kint játszótér. Most kedvező ajánlatok is vannak május végéig, mi egy ilyet foglaltunk.

Megnéztem az Anna-Máriát is. A kettőt összehasonlítva a Katalin nekem jobban tetszik, az említettek miatt.

Annyi, hogy a Hotel Katalin 3 éves korig ad 100% kedvezményt.

A szallas.hu-n többnyire elégedettek voltak a Katalinnal, az Anna-Máriát esetleg nézd meg. Mondjuk én nem mindig adok a véleményre, mert már voltunk olyan helyen, amit inkább szidtak, de nekünk nagyon bejött, és az ellenkezőjére is volt példa.

2012. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi azért,egyébként nekem is szimpibb a Katalin,férjem gondolkozik annyira:) és abban az időben,mikor ti mentek,all inclusive ellátás jár?
2012. márc. 7. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok, mi nem az all inclusive-os csomagot választottuk, hanem a tavaszi varázst. Amennyivel drágább az all inclusive-os nekünk nem érné meg. Nektek lehet, hogy bejön, mivel az 4 éves korig ingyenes. A kisfiam elég nagy kajás, de szerintem ennek ellenére elég lesz nekünk a félpanzió. Az ebéd lehet egyszerűbb is, és akkor megvan bő 5000,- ből. A szálloda étlapján szereplő kaják nem túl drágák, ill lehet napközben kirándulni is, és máshol enni. A tavaszi varázs 20e/fő/2éj, míg az all inclusive 39e/fő/2éj a 3 csillagos részben. Mi most odafoglaltunk. Kiváncsi leszek.

2012. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen,akkor meglátjuk! mi is épp ezt számoltuk hogy az ebéd máshol,akár a Balcsi-parton is kijön sokkal olcsóbban,akkor nyit majd egy csomó kisvendéglő,az idő miatt,szerintem jó döntés volt mindnképp.
2012. márc. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!