Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti bérelnétek játékot a...

Ti bérelnétek játékot a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Hallottam erről a Morning Showban, ti igénybe vennétek ilyet? Nekem vannak ezzel kapcsolatban aggályaim. www.jatekberles.hu
2012. márc. 7. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

A csecsemő játékokat néztem, nagyon drágák. 2-3 havi bérleti díjért már lehet újat venni, még ha nem is ilyen márkásat. Ha meg eltörik mondjuk, akkor kifizetem a 4 havi bérleti díjat meg a játék árát?


Higiéniai okból nem tudom; gondolom ha én is alaposan letisztítom, nem lehet baja.


Annak is örülnék, ha nem csak egy képet látnék hanem bemehetnék és meg tudnám nézni.


Szóval nem bérlenék, inkább megveszem. Egyébként is van 4 testvérem; még ha mi nem is vállalunk többet, lesz helye :-)


Neked mi a véleményed?

2012. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

hát azt hiszem én nem

megnéztem az oldalt, de csak a főoldalát, és ott van egy fp szék, amit 3500 -ért lehet bérelni havonta (nekünk van ilyen, azért ezt néztem meg)

mostani ára 16 ezer, tehát 5 hónapig sem lehet bérelni ennyiért

szóval ez alapján nem éri meg

na meg mit mondasz a kicsinek? bocs, vissza kell vinni? :( amíg nagyon kicsi, nem gáz, de mondjuk egy 2-3 évessel ezt már nem lehet szerintem

2012. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2.

na igen, az elsőnek abban is igaza van, hogy ha megsérül, eltörik, akkor mi van? szívás :( pedig kicsi gyerekkel az ilyen előfordul

2012. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
ha már használt, akkor inkább megveszem használtan mondjuk 2 havi bérleti díjból...
2012. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért kérdeztem. :) Szerintem a játékokat érdemes lehet kikölcsönözni, mondjuk egy 20 ezer forintos játékot, amit úgyis megun a fiam max egy hét alatt. Nálunk mindennel ez van, ezért is kezdett érdekelni ez a dolog. Igen, ha üzletben lenne szerintem biztos elmennék legalább megnézni, így rizikós.
2012. márc. 7. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Több okból is idegenkedem tőle:

- higiénia (tudom, ez csak odafigyelés kérdése, de az agyam nem veszi be, hogy ugyanazt a csörgőt dugjam a saját 1-2 hónapos babám szájába, amit ki tudja hány gyerek rágott már előtte, és akkor még nem is jutott eszembe semmi perverz, vagy extra dolog...)

- hosszútávon nem éri meg anyagilag - magasak a bérleti díjak, és ez a sérülés kérdés sem tisztázott szerintem...


Értem a felvetést, de lehet trükközni a gyerekekkel, hogy ha vendégségben valami megtetszik neki, akkor azt megvenni, vagy a boltban ha valami nagyon rákattan, akkor a következő szülinap stb. alkalmából lehet azt venni.

Az egészen kicsiknél még szerintem nincs is ilyen nagyon. A lányom legalábbis mindenre rástartolt, ami színes, hangos, pont megfogható méret. :D

2012. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bevallom, én használtan veszem a gyerekemnek a játékokat :S

megnézegettem és az a vicces, hogy olcsóbban teszveszeltem őket mint itt a havi díj :O

arról nem is beszélve, hogy amit megun azt eladom és abból veszek új játékot. szóval nagy marhaságnak tartom ennyiért a bérlést, az is használt akkor inkább olcsóbbért használjuk annyit amennyit akarjuk

2012. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia! Az biztos, hogy a bérlés előnyösebb, mint ha megvennéd, hisz a kicsik nagyon könnyen ráunnak egy játékra. Magáról a showról még nem hallottam, így sajnos ezzel kapcsolatban nem tudok hozzászólni, viszont egy bloggerverseny kapcsán épp ilyesmi témában írtam. Pontosabban arról, mivel játsszon a gyerek, illetve, hogy miként juthatunk gyerekjátékhoz kedvezményesebben. Itt a link, itt eltudod olvasni:) Ha pedig tudtam segíteni, kérlek te is segíts egy szavazattal:)(a linket a szavazáshoz a bejegyzés alján találod)

[link]

2012. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!Bocsi,nem olvastam el,ez a piros betű :( :( :(

Kérdésre,nem,nem kölcsönöznék,tesz-vesz,vatera akkor inkább!

2012. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás még mindig a teszvesz,vatera,illetve az ismerősök közti adok-veszek,cserebere,s ha megunta,ugyanúgy el tudjátok adni-cserélni újra.
2012. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!