Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem állandóan a holdat...

Gyermekem állandóan a holdat bámuja. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam állandóan a holdat nézi.Legyen nappal vagy este,mindig a holdat nézi ha fent találja az égen.Nem káros ez a szemére?Mert hát a hold mégiscsak a nap fényét veri vissza.Tegnap is anyóstól jöttünk haza babakocsival, és egész este a hodat nézte.Nem hat ez károsan a szemére?Sötét volt már kint 6 óra felé, és erős fénye volt a holdnak, de sajnos pont szembe kellett mennünk a holddal.
2012. márc. 8. 06:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed???:)))
2012. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Miért ne kérdezhetném komolyan?Hisz ezért van ez a kérdezős oldal, hogy bizonyos kérdésekre másoktól választ kapjunk.Lehet, hogy bárki másnak ez fura vagy vicces kérdés, de én komolyan kérdezem.Igen, én paraanyuka vagyok, de még inkább parázzam, mintsem ne érdelekeljen mi van a gyermekemmel.Ha feleslegesen aggódom, abból még baj nem lehet.:)
2012. márc. 8. 16:02
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a para-mamait! :) Persze! Inkább kérdezz, semmi gond ezzel! Aki számodra bántót írt, azzal meg ne foglalkozz! Jó babázás!!!
2012. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 princessluna33 ***** válasza:
83%
nem lesz baj jobb mint ha tv függő lenne!
2013. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!