Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam sokat betegeske...

4 éves kisfiam sokat betegeskedik amióta óvodás. A dr. Lenkei féle c vitamint érdemes lenne megpróbálnunk?

Figyelt kérdés

Hallottam egy anyukától, hogy a Lenkei c vitaminját dicsérte, hogy amióta szedi a gyerek azóta nem volt beteg, pedig előtte ő is nagyon sokat hiányzott. Ez lenne az:

[link]


2012. márc. 8. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Még ezt is néztem:

[link]

2012. márc. 8. 11:32
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én adom neki mert kaptunk egy dobozzal. tapasztalat: hát annyi hogy 1 hónapig nem volt beteg, amire vigyázz hogy multit ne adj neki (ez magánvélemény csak) mert módosított keményítőt tartalmaz, már ha ez számít nálatok, én kerülöm mindenben! ami nem egyszerű, amúgy nem rossz megkóstoltam én is még a vas-on gondolkodtam abban sincs, igaz én megtisztítottam reikivel nehogy bármi káros is legyen benne, de ez már spec. amúgy nem drága 50db elég jó áron van, egy próbát megér de sztem csak kúra szerűen amíg nincs friss zöldség gyümi szezon
2012. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Te melyiket adod neki?
2012. márc. 8. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
a c vitaminos gumimacit, de nem vettem volna ha nem kapunk, így viszont utánaolvastam a vas még lehet hogy egy kúra lesz ha lesz rendes gyümi szezon mert akkor a c vitamin onnan jön ami segíti a vas felszívódást
2012. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. márc. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!