Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teofillines kúppal van tapaszt...

Teofillines kúppal van tapasztalatok?

Figyelt kérdés

17 hónapos kisfiam kapta, mert az alsó légutakból nehezen ürül a váladék. A Spiropenttől nagyon ment a kicsi szíve, így ezt adta a doktornénink. Délben (alvás előtt) illetve éjszakára kell Neki adnom. (3 napig max.)Nem sok mindent találtam a net-en, leginkább annyit említenek az anyukák hogy nem aludt tőle a gyerek. :( Ezen kívül még milyen mellékhatása van? Nem volt a dobozában betegtájékoztató...


Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!



2012. márc. 8. 20:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapasztalatokat!

Az éjszakánk nem volt olyan borzasztó mint amilyenre számítottam, kb 4-szer volt fent, de mint írtam Ő egyébként sem jó alvó. Remélem mi is gyorsan rendbe jövünk, mert már egy hónapja betegeskedik. És hát ez a rengeteg váladék?! Mindig azon parázok hogy megfullad tőle...

Szép napot mindenkinek, és nagyon jó egészséget!!!

2012. márc. 9. 11:49
 12/12 Szandra27 válasza:

Helo valaki tudna segíteni abban hogy a THEOPHYLLINI 30MG kun mellé a az 5 éves kisfiúnak szabad adni sinecod cseppet? Nagyon sokat köhög

Válaszokat köszönöm

2022. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!