Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezeljem hogy az édes...

Hogyan kezeljem hogy az édes 2.5 kislányomból undok kiabálós béka lett? Már nincs kedvem reggel felkelni mert tudom hogy nagy valószínűséggel kiakadok és kiborulok megint.

Figyelt kérdés
szeretve van, foglalkozunk vele nagyon sokat, apa is én is, a szemtelenség vagy rosszalkodás sosem volt eltűrve olyankor sarokba lett állítva. Úgy érzem tehetetlen vagyok és akármit csinálok nem változtat a helyzeten
2012. márc. 10. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Csókold meg! -hátha visszaváltozik hercegnővé...
2012. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az első viccnek szánta de tényleg bejöhet.Vagyis szeretgesd ölelgesd még többet,próbáld megnyugtatni,de úgy hogy közben te is nyugodt maradsz,mert érzi rajtad hogy feszült vagy.gondol át miért ilyen,azért mert ez a dackorszak amin keresztül kell menjen,próbálgatja tanulgatja a határokat.agyi tevékenység amit ők még szabályozni nem tudnak.ha igy látod őt talán nyugodt tudsz maradni,a hisztiket pedig odahúzassak,sok simogatással,válaszold meg.
2012. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont ennyi idős az én "kis békám is", minden nap harcolunk. Nem tudok okosat írni, csak gondoltam, hátha pici vígaszt nyújt, hogy ebben az életkorban nagyon tudnak ilyenek lenni, nem csak a tiéd :( Én is várom a végét...
2012. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.2 éves fiu.Várom én is az ötleteket!
2012. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
álandóan szeretgetve van és ez semmit nem segít
2012. márc. 10. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Üdv. a klubban! Nekem a 3,5 évesem lett ilyen. Minden nap van valami, ami miatt veszekszünk.
2012. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dettó! 2,5 éves lány. Borzalom, ahogy viselkedik. Felesel!!! "anya azonnal menj ki a szobából" és hasonlók, mikor nem fogad szót. "megütlek" és ilyenek.

Soha nem látta itthon hogy bárki bárkit ütött volna. Szófogadatlan, fél perc alatt kiborít és még neki áll följebb. Nem akarom hogy ez rosszabb legyen.

Eddig nem ütöttem, de mikor engem akar megütni, rácsapok a kezére (nem nagyon szinte csak megérintem) és büntibe ülhet az ágyra 2 percre amit nehezen visel. De olyan mint a szélmalomharc, komolyan. Nem tudom már hogy neveljem, mintha semmi nem lenne hatásos. :(

2012. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosítok, mikor engem megüt, akkor csapok picit a kezére.

Utolsó voltam.

2012. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!