Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vett valaki ilyen itatópoharat...

Vett valaki ilyen itatópoharat? Érdemes venni? Bevált?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 10. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, egyáltalán nem folyik, és nem is tudta szétrágni.
2012. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó! Köszi, hogy írtál!

Libero pontokért akarom rendelni. :)

2012. márc. 10. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem is láttam, hogy van a Liberonál is. Köszi az infót, én is rendelek akkor még egyet.
2012. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:)
2012. márc. 10. 22:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jo lehet.

Bocsi, hogy nem hatarozott a valaszom, de nekunk mas fajta tommee tippee poharaink vannak, de azok viszont elso osztalyuak, igy en ebben is biznek. Mar sok felet kiprobaltunk, de ez a marka volt az egyetlen, ami tenyleg mukodott is, ket gyereknek folyamatosan ilyet vettem/veszek. Az aventes es egyeb markak vagy azonnal csepegtek valamennyire, vagy 1-2 honapnyi hasznalat utan kezdtek csepegni.

2012. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van.A fiam imádja, ha autóval utazunk sem gond a lőtyölés, mert egyátalán nem csepeg!Szerintem teljesen jó.
2012. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. márc. 11. 11:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is rendeltem ilyet a Liberonál! Ti hogy tisztítjátok a tetejét? Szétszeditek valahol? Bocs az offért!
2012. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, talán csak a hónap végén hozzák. :(
2012. márc. 17. 12:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg jó. 2 éves fiam csak 1-2 napig sokat szívott belőle és akkor köhögött, de most már szépen iszik belőle. Amit adtak hozzá leírást, szerintem nem ehhez való, mert ez nem szívószálas. Csak teteje van amit rá kell csavarni, meg egy fehér valami van benne, gondolom attól nem folyik.
2012. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!