Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Panelosok, akiknél nagyon...

Panelosok, akiknél nagyon meleg van (25-26 fok) mivel takarjátok 3 évesetek?

Figyelt kérdés
Nálunk 25-26 fok van a szobájában. (távhő). Vékony takarója van, de így is ha elaludt utána nem sokkal át kell öltöztetnem, mert a piszi felsője tiszta víz. Utána már nem izzad annyira.
2012. márc. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem adok rá éjjelre body-t, csak egy vékony rugiban alszik. Paplanhuzattal takarom be.
2012. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy rendes "nagyfiús" pizsiben alszik, akkor vékony takaró, de azt is lerúgja magáról. Vagy kezeslábas, de ez alá se adok bodyt. Ő amúgy is a hűvösebbet szereti, így nem erőszakolom, sokkal rosszabb, ha megizzad. Szerintem egy huzattal takard be, úgy hátha nem izzad meg. Vagy vékonyabb pizsit adj rá. Esetleg elég egy poló. Amúgy a fiamon abban az egy esetben marad meg a takaró, ha csak egy poló van rajta. Akkor se mindig.

Nálunk 23-24 fok van amúgy, és én is gyűlölöm, megsülök éjjel, ezért nem erőszakolom a fiamra sem.

2012. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 23 fog van, így én rövid ujjú bady+rugi. Takaró nem marad meg rajta csak max. 10percig :)
2012. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom 4 éves lesz, nem takarom, mert annyit forog, hogy nem maradna rajta a takaró csak pár percig. Ő atléta, hosszú ujjú body és vékony pizsinaciban alszik. Zokni a napokban nem volt rajta, de télen igen, mert a falon keresztül eléggé jött a hideg. Mondjuk a hálószobában általában 24 fok körül van nálunk. A nappali melegebb, ott 27-28 fok.
2012. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!