Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van közetetek olyan akinek a...

Brigitta04 kérdése:

Van közetetek olyan akinek a 2 éves gyermekét a nagyszülö viszi reggelente a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Mi együtt lakunk szüleimmel és sajnos nem tudnám máshogy megoldani csak ugy,hogy édesapám vinné nap mint nap a bölcsibe a kisfiam.A beszoktatást még én csinálnám de aztán ő vinné.Sajnos a munkahelyre nemtudok visszamenni csak az eredeti munkakörömbe ami reggel 6-fél 3-ig van.
2012. márc. 12. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond szerintem.
2012. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem járok ilyen cipőben, de semmi gond nincs ezzel, ne aggódj. Az oviban van olyan kislány, akit a nagypapája hord, sőt hárman vannak testvérek, mindhármat a papa hordja.
2012. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányomat is többször viszi egy héten apukám az oviba (ő nem volt bölcsis), sőt legtöbbször ő is hozza el + a kisiskolás fiamat is. A 3. babával vagyok itthon, sokszor ütközik a szoptatás, altatás. A 2 nagyobb után dolgozni jártam, akkor minden nap ő vitte, mert fél 7-re nem szerettem volna őket hordani. Van olyan gyerek, akinek eddig még csak a nagypapáját láttam, sőt beszoktatni is a nagyi hozott egy másikat.

2012. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel, nyugi :)
2012. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond!

Bárcsak én is így rábízhatnám a nagyszülőkre a gyereket:(

2012. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Lehet én aggodom túl egy kicsit a dolgot!?Igaz kisfiam nagyon anyás de viszont a gyerekeket a gyerek társaságot nagyon szereti.Igazábol a kora miatt gondoltam,hogy talán nem a legjobb lenne neki igy.
2012. márc. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!