Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen tanítottátok meg...

Hány évesen tanítottátok meg a gyereketeket cipőt fűzni és késsel vágni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
most 3 éves a fiam és késsel vágni már nagyjából tud.még nem mindig erősen csinálja,de vág már,persze csakis felügyelet mellett.Cipőt kötni nagyon bonyi,igy nem akarom elvenni a kedvét.1 év múlva elkezdem mutogatni neki,és talán meg is tanuljuk.
2012. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4,5 éves a lányom, kenő kést már kaphat, margarint egészen ügyesen keni, ha épp kedve van hozzá, és a puhább dolgokat tudja is szeletelni (pl. banán).

Cipőből sajnos a legtöbb tépőzáras neki, pont azért mert azt egyedül is tudja, de szerintem 5-6 évesen már menni fog majd neki. Én akkor tervezem "megtanítani rá", ha magától kéri ezt, mert nálunk a legtöbb dolog így megy, és ez eddig bejött. :o)

2012. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 és fél éves a kisfiam, tegnap akart késsel vágni, ezért adtam neki egy tompa kést, hagy próbálkozzon. Természetesen még nem volt sok eredménye.

Tépőzáras cipői vannak, cipőkötéssel nem foglalkozunk még.

2012. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 6 eves most tervezem neki a cipofuzest. Kessel csak kenni szabad meg mindig vagni max ugy engedem hogy az en kezemmel egyutt"
2012. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!