Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ráadnál ilyen cipőt a gyereked...

Ráadnál ilyen cipőt a gyerekedre? Vag otthon is drágább cipőben játszik?

Figyelt kérdés

[link]


Nem használtan gondoltam, jópár boltban lehet kapni, csak itt találtam olyan képet,amin jól látszik milyen cipőre gondolok.

16 hós a kiscsajszim, kinn állandóan rohangál,most kezd motorozni, és nem tudom,hogy ráadjam -e a drágább cipőt is kintre vagy ezek is megtetszik játszani az udvaron benne.


2012. márc. 14. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez benti cipő inkább.

Kintre "erősebb", strapabíróbb cipőt adnék rá (pl. valamilyen sportcipőt).

2012. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én simán ráadnám az udvaron, homokozóban, ne a drágát tegye tönkre. Ha mondjuk kínai boltban van véve azt nem szivesen adnám rá, szörnyü a minöségük.
2012. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kintre nem adnék ilyet ekkora gyerekre, épp most alakul a lábboltozata, ez se a bokáját nem fogja se a lábát. még bentre se adnám mondjuk.

deichmannban 2000.-ért már van olyan cipő amit nyugodtan ráadhatsz, nem kell, hogy drága legyen de fogja a lábát

2012. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én úgy gondolkodom, hogy a gyerek legtöbb idejét játékkal tölti kint a szabadban, tehát oda kell a jó minőségű cipő. Alkalomra, arra a rövid időre pedig lehet akár kínai is, csicsás is, mert 1-2 óra alatt, 1-2 alkalommal nem fog tönkre menni a lába. ha viszont heteken át rossz cipőben játszik,attól igen.

szóval én nem adnám rá, mindennapi viseletként. esetleg váltócipőnek vagy ha eljön velünk bevásárolni,akkor arra a rövid időre ráadnám.

2012. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adnám rá kintre egy 16 hónaposnak.

Csatlakozom a Deichmannos hozzászólóhoz: mi is ott vettünk olcsó, de nagyon jó kiscipőt kintre, ami szerintem jobban bírja a kinti feltételeket, mint ez amit linkeltél.

2012. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Cipőre ne sajnáld a pénzt. Fontos a jó minőségű, megfelelő kiscipő.

ez nem az!!!!!! se kintre, se bentre.

2012. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim vagy tisztességes cipőben játszanak odakinn, vagy mezítláb, de rossz minőségűben semmiképp! Pont odakinn - pl. az általad említett motorozás közben - sérül leginkább a lába a rossz cipőben. A lábak fejlődésének legjobb, ha mezítláb van a gyerek, de mondjuk ez pl. motorozáskor nem túl ideális ugye. Tehát ilyen esetekben minőségi cipő kell! Az, hogy a babakocsiban tologatva mit visel, teljesen mindegy, de ha szaladgál, ugrál stb. akkor csakis jó minőségű cipő!

Nem vagyok egy kényes anya, gyakran vásárolok turiban is, örülök az öröklött ruháknak, de cipőt csakis újat és csakis jó minőséget veszek. A Deichmannban a minőség is megfizethető, érdemes ott vásárolni. Pl. a Bobbi shoes jó kis cipő és olcsó is, főleg, ha sikerül kifognod olyan darabot, ami mérethiányos már, tavalyi kollekcióból maradt, mert akkor azt annyiért veszed meg, amennyiért a kínaiban vennél egy ócskát. A napokban vettem a fiamnak sportcipőt nem egészen kétezerért, ugyanis utólsó darab volt.

2012. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is kétkedve néztem, mert jópár olyan ismerősöm van,aki a gyerekeknek drága cipőt ves, Salus, supi, D.D. Step, Siesta, de játszani az udvaron mindnekinek ilyenben játszanak a gyerekei.

Nekem is sikerült a minpa egy jó cipőt kifognom a deichmanban, szereti is a lányom: [link]

2012. márc. 14. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
A Salust, Supyt lehet, hogy nem az ára miatt adják rá a gyerekre, hanem mert ortopédiailag indokolt...
2012. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utcára én is jó minőségűt adok rá, de udvarra a használt cipő is jó,amit a betonon végig húz.amúgy amit először belinketél olyat mi oviba benti cipőnek használunk.
2012. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!