Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy reagalt gyermeked mikor...

Hogy reagalt gyermeked mikor a jatszocumirol le akartad szoktatni es levagtad belole az elso kis darabot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

A játsó cumi nem a rendes cumi???Miért vágsz le belöle darabot??

Nekem a lányom teljesen magától elhagyta a cumit 6 hósan.

Növérem lánya csak 3 évesen azért,hogy kapjon gyerekroller.

2009. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jatszo cumi= hazug cumi=cumi ki,hogy hivja. kislanyom hamarosan 3 eves es azert vagnak le belole, hogy szep lassan fogyjon el a cumi.mar minden fele rabeszelesi tehnikat kiprobaltam de o akkor se akarja abba hagyni a cumizast ugyhogy most ezt akarom kiprobalni. orulhetsz, hogy a te babad magatol lemondott rola.rollert meg nem ajanlottam neki de felek a cumit valasztana :)
2009. jún. 11. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Jó tanácsot sajnos nem tudok, de becsapni a gyereket sosem szabad ezt bizton állíthatom. A vagdosás bizony az.. Sok jó sztorit lehet itt olvasni ami működhet.. olvass utána.
2009. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen nem jo becsapni a gyereket egyet ertek de akkor, hogy is van a telepoval, a husveti nyuszivan, nem beszelve a jezuskarol?
2009. jún. 11. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Anyu mesélte,mikor mink kicsik voltunk a kakas vitte el a cumit... :)
2009. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Kérdezd meg töle,hogy miért mondana le a cumiról??


Esetleg mond neki,hogy kinevetik az utcán ha meghallják,hogy még cumizik..

2009. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy időben én is elkezdtem vagdosni, észre sem vette. Csak volt itthon vagy 20 másik, egyik-másik folyton eltűnt, és sokat épen hagytam, ha nem jönne be a dolog..

Persze megtalálta, aztán nem kellett a vagdosott..

Pár hónap múlva (26 hónaposan) magától elhagyta, pedig nagyon cumis volt..

Keresek Neked valamit, na, itt is van:

[link]

Talán jól jöhet

2009. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most látom csak, hogy nem működik...

Lehet, hogy már leszedték, de a Mam oldalán volt egy cumileszoktató mese...

Arról szól, hogy a cumik cumiországból jönnek, és van egy anyukájuk, és az összes cumi testvér.

Az egyik lejött egy kislányhoz, de meg kellett ígérnie, hogy 3 éves korába felteszi az ablakpárkányra, hogy hazamehessen az anyukájához.

A kislány meg is igérte, ám de mikor eljött az idő, erősen szorította a cumit és nem akarta elengedni, hiába ígérte meg.

Éjjel a cumi kimászott a lány szájából, fel a függönyön, de majdnem leesett, mire a lány felébredt, felmászott érte, de együtt zuhantak le.

A kislány megütötte magát, sírni kezdett, mire beszaladt az anyukája, akinek elmesélték cumiország történetét.

Az anyuka arra buzdította a lányát, hogy rakja a cumit a párkányra, hisz megígérte, no meg neki is milyen rossz lett volna, ha nem szaladt volna be azonnal.. Erre a kislány megértette, és együtt tették fel az ablakhoz a cumit, aki megköszönte és megigérte, hogy éjjelenként eljön hozzá az álmain keresztül.

Szerintem aranyos:) Talán a neten megtalálod.

2009. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó szerintem nagyon aranyos. Nekem kettő gyermekem van mindkettő cumis volt és 2 évesek voltak amikor le szoktak a cumiról. Persze nem maguktól. Fontos hogy határozott légy, ha te is bizonytalan vagy akkor a gyerek ezt megérzi és nem fog menni a leszoktatás. Ha el döntötted hogy tényleg leszoktatod találd meg számotokra a helyes megoldást és tarts ki az mellett. Nálunk ez így zajlott: a nagyobbiknál "el vitte a róka" amikor egy másik városban volt, persze volt egy tartalék cumink, de nem kellett odaadnom neki. Kicsit sírt, de nem volt olyan vészes mint én gondoltam volna. A kicsinek pedig csak elég volt elmagyaráznom hogy már nincs szükségünk rá és együtt bedobtuk a kukába és néztük ahogy elviszi a kukásautó. Hidd el nem is olyan szörnyű dolog, én is nagyon féltem mi lesz ha sírni fog érte. Egy kis nyafizás volt egy két napig elalvás előtt, de aztán semmi. Könnyen leszoktak róla. Igaz nekik csak alváshoz kellett. Ha mondjuk nappal is sokat van a szájában, akkor én azt javaslom hogy először azt érd el vele hogy nappal ne kérje. Mégpedig úgy hogy reggel mikor felkeltek, mond azt hogy a cumi kifáradt és most hagyjuk pihenni a polcon amíg ő játszik. Egy idő után már elfeledkezik róla nappal és akkor jöhet a következő lépés. Sok sikert.
2009. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fiamét 3 évesen elvitte a cica a bilivel együtt.

Nehezen,de szép lassan még is elaludt este.

Első este volt csak rossz. Nappal egy hétig tartott mire végre elaludt. Az oviban már rendesen aludt,nem is kellet többet.Majd a lányomét is a cica viszi el.

De mi az utszára 9 hónapos kortol már nem vidtük ki.Szerintem senki sem tudja ,hogy cumival alszik a lányom.

2009. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!