Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 12-es bicikli után vegyek a 4...

12-es bicikli után vegyek a 4 éves lányomnak 14-est, vagy egyből 16-os biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig a 12-est hajtotta, de kinőtte és a 16-os még egy kicsit nagy, de tudta hajtani a boltban. Ott azt mondta az eladó, hogy hamar kinövik a 14-est.
2012. márc. 16. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi tavaly vettünk az akkor még 2 éves fiamnak 14-est. Most 3,5 éves, 104 cm és egy kb. 2 cm-t kellet emelni az ülésen. Akkor néztük a 16-ost is, de még nagyon nagy volt neki, viszont a 12-est már kicsinek találtuk. Volt a boltban egy mérettáblázat, hogy hány cm-től ajánlják a bicókat, ő akkor a 14-es alsó határán volt. Nekünk segített az eladó, ráültettük mindre, így maradtunk a 14-esnél, szerintem még bőven lehet emelni rajta. De az én meglátásom, hogy olyan a keró is mint a cipő, abból sem jó, ha túl nagyot veszel. Ha ráülteted és tudja tekerni, leér a lába annyira, hogy stabilan le tudja tenni (lábujjhegyen), de a 14-esnél már sokat kell emelni az ülésen, akkor vegyétek a 16-ost. Ha viszont a 16-oson úgy ül, hogy a nyereg teljesen lent van és épphogy éri a lába ujja a földet, akkor inkább a 14-est. Lehet, hogy gyorsan nőnek a gyerekek, de azért szerintem 2 évet még biztos tudja használni az én fiam is a 14-est.
2012. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3,5 éves kislányomnak 16-os van.Én örülök hogy nem vettem 14-t.Mert a 16-t kicsire lehet tenni és sokáig jó!
2012. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!