Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapos fiam nem igazán...

17 hónapos fiam nem igazán aktív a játszótéren, vajon mikor fog "beindúlni"?

Figyelt kérdés

Csak lézeng, hintázni mondjuk szeret, meg homokozni.Igazából arra lennék kíváncsi, hogy volt-e más is, akinek a gyereke a mászókzást nem szerette annyira.Mert kisfiam próbálkozik, de nem igazán megy neki(tyúklétrával lehet felmenni a csúszdára), mindig kéri a segítségem.Persze ösztönzöm, meg mutatom neki hogy kell, és csak végső esetben segítek.De persze mindenkinek más a mozgásfejlődése, és ezekhez azért kell koordináció.

Amúgy nem picike, 12 kg és 86 cm körül van szóval ez nem jelent problémát.

Csak annyi kisebb gyerkőc van,akik hipp-hopp márt fent is vannak és csúsznak.Tudom, nem szabad máshoz hasonlítani, csak kérdezem


2012. márc. 18. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én picike fiam 19 hós, jó mozgása van, de rém óvatos :) ha 2 centis homokozóperemet kell átlépni, már nyújtja a kezét. A csúszdát utálja, a hintát unja. Szeret homokozni, labdázni, motorozni... de főleg a többi gyerek érdekli, nem a mászás vagy rohangálás.
2012. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam 21-22 hónapos korában tudott először egyedül felmászni a csúszda létrájára.

Egyébként mozgékony gyerek.

2012. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szegény, ha nem tud felmenni és te sem segítesz csak a legvégső esetben, mégis milyen legyen?


így egy félénk kisfiú lehet belőle, mert azt erősíted, hogy nem tudja akkor maradjon a fenekén. 1,5 éves sincs, nekem még az lenne a dolgod, hogy mindenben segítsd, hogy azt tudja, rád mindig számíthat. majd olyan 2 éves kora körül már lehet hagyni próbálkozni, addigra lesz kitartása is

2012. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!