Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érezted már azt, hogy a...

Érezted már azt, hogy a bölcsiben a gondozónők nem kedvelik a gyerekedet?

Figyelt kérdés

Az enyém egy zárkózott kislány, ugyanakkor makacs, amit a fejébe vesz, azt nehezen lehet kiverni belőle. (Pld. ha fel akar mászni az asztalra, akkor felmászik, nyolcszor kell rászólni, a végén már igen erélyesen..)


Reggelente olyan érzésem van, hogy húzzák az orrukat a gondozónénik, mikor bemegyünk, valószínűleg én sem vagyok nekik szimpatikus. Soha egy mosolyt, egy jó szót nem kap a gyerekem. Mondjuk másé se nagyon, de úgy örülnék egy kedves üdvözlésnek reggelente. És talán lehet, a gyerekem is nyitottabb tudna lenni. Nem szeret járni sajnos. (3 éves lesz jövő hónapban).


2012. márc. 19. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed át óvodába?
2012. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs még 3 éves, és utána sem tudják átvenni, csak szeptembertől, mert nincs hely.
2012. márc. 19. 11:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a gondozőnénikkel kedvesen (röviden) beszélgetni (általános dolgokról), de utána sem lettek kedvesebbek velünk. Más szülőktől is hallom, hogy olyan közönyösek a gyerekekkel. Csak van olyan gyerek, akit ez nem érdekel, vagy nem zavar. Az enyém speciel nem tud feloldódni ebben a közegben. Egész múlt héten ezen törtem a fejem, mivel kedveltethetném meg magunkat, de úgy érzem, bármit teszek, csak olaj a tűzre. (De lehet hogy én látom túl sötéten, és egyáltalán nem is így van).
2012. márc. 19. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha más gyerekével és a többi szülővel sem kedvesek biztos nem veletek van a baj. Gondolom nem szívesen "nyújtanak" plusz szolgáltatást (a kedvességet) 80.000.-ért....-mint pl sok eladó-a baj ezzel csak az, hogy nem kecskékre vigyáznak hanem gyerekekre, akiknek igenis fontos a kedvesség! Más bülcsiből is ezt hallom, sajnos. Váltás?
2012. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vigyék nekik húsvétra 1-1 bonbont. Lányom sem nagyon kedvelik, mert nem ül le enni, nem Fogad nekik szót sokszor! Vezér tipus, mert a többiek csinálják utánna a dolgokat, holott még nem is beszél. Kint van két kisházikó az udvaron, ami kicsit kieső hely, nem látnak rájuk, nem mehetnek oda a gyerekek. Lányom ezt nem érti meg, ott akar játszani, a többiek meg mennek utánna.


Mindig azzal fogadnak, ezt meg ezt csinálta a gyerek. Dolgozok,

De csak délig lehet a gyerek, mert nem alszik el magától, mellé kell fekúdni kicsit, de nekik erre nincs idő. Minden nap 12:15 körül érek oda, ez is gondd nekik.

Látom rajtuk hogy nincs kedvük egy olyan gyerekhez, aki nem olyan mint a robot, hogy amit mondanak neki elsőre megteszi.

Már azt is megkaptam, hogy vigyem el nevelési tanácsadóba a gyerekem, mert lemínősíti a munkájukat a gyerekem.

2012. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!