Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » BICIKLIZŐ ANYUKÁK! Ti elővetté...

BICIKLIZŐ ANYUKÁK! Ti elővettétek már a bicikliket? Tekertek már másfél-2 évesetekkel?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert nem tudom eldönteni,hogy ilyen időben lehet e már.Tavaly ősz óta nem mentünk biciklivel,most meg nem tudom eldönteni,hogy ez az időjárás engedi e már:)

Lehet hülye kérdés,de kíváncsi vagyok,hogy csak én parázom túl,vagy még hűvös van....


2012. márc. 19. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hűvös? Én télen is mentem bicajjal, semmi baja a gyereknek! Természetes, hogy vedd elő és mehettek!!!
2012. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, mi már biciklizünk. 2 éves a kisfiam. Nagyon szereti. hétvégén voltunk, akkor nagyon meleg volt,24 C. De már elötte is voltunk akkor csak 15 C körül lehetett. Persze akkor jobban felöltözve. Vastagabb nadrág,kabát,sapi. szerintem már nyugodtan lehet menni,megfelelően öltözve!
2012. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi is biciztünk ma is .elől a 19 hónapos fiam hátul a 3 éves lányom :)
2012. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 fok körül van, simán lehet már bringázni.
2012. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

21 hónapos a lányos és nagyon durván hörghurutos....

mindig azon parázok,hogy beszedi a hideg levegőt:(

de akkor holnap előszedem a biciklit és lesz ami lesz...

2012. márc. 19. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal teszel jót, ha nem viszed bicóval. Nem hideg a levegő, semmi baja nem lesz, maximum kitisztulnak az orrjáratok.
2012. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ő teker, úgyhogy nem fogja a száján kapkodni a levegőt, kivéve, ha el van dugulva az orra, de akkor a babakocsiban éppúgy a száján lélegezne. A menetszél miatt öltöztesd fel egy réteggel többe, mintha tolnád.
2012. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is előszedtük már, kb 1 hete. A fiam 1 éves, mögöttem ül, a lányom megy a saját bringáján, ő már 5,5 éves.
2012. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!