Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednéd a Tesódnak, hogy...

Megengednéd a Tesódnak, hogy elvigye a 2 éves Fiadat?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk az öcsémmel és a barátnőjével. Már rég óta együtt vannak, tehát nem futó kapcsolat az övék. (27-22 évesek)


2 éves a kisfiam, ismeri őket, jól elvannak, tesómék szeretik őt nagyon.


Megkérdezték, hogy elvihetik-e az állatkertbe (nélkülünk)

Kisfiam szobatiszta, szépen beszél, elmondja, hogy mit szeretne...


Ti elengednétek a 2 éves gyereketeket?


2012. márc. 21. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tesódék jól bánnak vele, felelősségteljesek, akkor igen.

Első lépésként talán inkább egy közeli játszótérre és ha ott minden rendben van, akkor az állatkertbe.


Az én lányom 14 hónapos és a húgom rendszeresen szokott vigyázni rá, ő 21 éves és nagyon jól megvannak, tökéletesen el tudja látni, de 2-3 óránál hosszabb időre azért még nem bízom rá, hogy unja meg a babysittelést :D máskor is szükség lesz még rá.

2012. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én öcsém 18 éves volt, amikor a fiam született. Már egy évesen is volt, hogy elvitte sétálgatni :) Akkor persze csak rövidebb időre. Két évesen már simán :)

Ha a testvéred megbízható, nem az a fajta, aki úgy elbámészkodik, hogy az se tűnik fel neki, hogy a gyerek elkószált a világ végére, akkor szerintem nyugodtan.

2012. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízhatóak, akkor persze. :)
2012. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízhatóak, akkor mindenképp. Én is gyakran vigyázok a keresztfiamra a vőlegényemmel együtt, pedig mi is csak huszonévesek vagyunk. De úgy őrködünk felette, mintha a saját gyerekünk lenne, vagy talán még óvatosabban.
2012. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is nyugodt szívvel elengedem, mert tudom, hogy nagyon vigyáznának rá, csak a férjemben voltak kételyek.

Nem is a megbízhatóság miatt, hanem, hogy nem-e kicsi a fiunk még ahhoz, hogy nélkülünk legyen valahol.


Megmutattam neki a válaszokat és megnyugodott :)


Szép napot Mindenkinek!

2012. márc. 22. 06:33
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

azért már nem egy újszülött babáról van szó,hanem egy két éves gyerekről.

ráadásul ismerik,szeretik,megbízhatók

nyugodtan elengedheted,nem kell mindig a szoknyádon ülnie

2012. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nekem múlt héten váratlanul orvoshoz kellett mennem, és egyedül a 25 éves öcsém és a barátnője volt mozdítható, hogy vigyázzanak a szintén kétéves kisfiamra. Igaz, a lány nélkül nem tudom, mire mentek volna, mert a tesóm nagyon szereti a gyereket, csak megetetni és tisztába tenni nem hajlandó. :)

Mondjuk ez a pár óra úgy kifárasztotta őket, hogy az öcsém utána egész délután csak bambult maga elé. Edződnie kell még.

2012. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze,h engedném.Kisfiam 25 hós,a 15-i hosszú hétvégét a mamánál töltötte,ott alvással,imádta!!!Bár alog volt pár hós és hagytam már rokonra többször is,kell neki ez is,nem ülhet mindig a szoknyámon.
2012. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vok,én örülnék,ha tesóm elvinné egy kicsit,nagyon szereti a nenáját,de ő csak hébe-hóba jön el hozá meglátogatni :(
2012. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az én kisfiam 2,5 éves nagyon szereti a keresztszüleit ( öcsém és menyasszonya 24 és 22 évesek)sokszor elviszik ide oda.
2012. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!