Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd? (Kérdésed túl...

Megengednéd? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetoválást a bokám külső oldalára, a kerek csont alá.(jobban nem tudom elmondani) Egy kb. 3 cm átmérőjű fekete csillagra gondoltam, de nem merem megkérdezni anyukámat.

L/16


2011. jún. 17. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedném meg neki 16 évesen... pedig nekem kettő tetkóm is van és tervben a harmadik (30 éves vagyok amúgy, két kicsim van, de ha elémállnának kamaszként, most ezt mondanám. Az más kérdés, hogy remélem lesz olyan kapcsolatun, hogy bármivel-akáér egy ilyennel is- elém mernek majd állni. Én annak a híve vagyok, hogy mindig lehet kompromisszumot találni, inkjább álljon oda és beszélkójük meg, mint tiltsam és csináljon hülaeséget sutyiban)

Pár év múlva lehet hogy mást szeretnél oda, vagy bánni fogod hogy pont oda tetováltattál. Bocsi, de ez a véleményem.

2011. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Semmi baj :)

Egyébként pont azért szeretnék oda, mert ha meggondolnám, akkor ugye zoknit és cipőt akkor veszek fel amikor akarok.. de ha a kezemen lenne, akkor arra nem lehet kesztyűt húzni..

2011. jún. 17. 23:10
 3/14 anonim ***** válasza:

16 évesen bokacsont alá ahol nyáron jól látszik :)


Nem.


Egyrészt először próbáld ki a hennával hogyan mutat. Lehet nyár végére meg is unnád. S akkor nem is lesz probléma az eltüntetés.


Másrészt ott baromi érzékeny a bőr, eléggé fájna. S az eltávolítás még jobban.


Harmadrészt ki fizetné? Mert hogy én nem adnék rá az tuti.


Negyedrészt Hol csináltatnád meg? Megfelelőek a higiénés körülmények? Biztos hogy minden embernél steril tűt használnak???


34éves tetovált nő

2011. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Csak egy kérdést engedj meg:

ugye nem gondolod komolyan, hogy egész életedben zoknit-cipőt fogsz hordani? Bizony előfordulhat, hogy alkalmi öltözékhez körömcipőt kell felvenni, és a munkáltatók nagy többsége sajnos nem tolerálja a látható tetováást bizonyos beosztás fölött. És gondolom te sem akarsz éveken keresztül nap-mint-nap, minden reggel arra szánni x percet, hogy elsminkeld a tetkódat, csak mert különben megejnyebejnyéz a vezetőség, vagy az üzletfelek ferde szemmel néznének rád...


Amúgy egy szolid, kicsi mintát könnyebb eltakarni a csuklón egy divatos vastag karpereccel/órával, mint a bokán, ahol a harisnya amúgy is igénybe venné a fedősminket.

2011. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem engedném meg, amíg nincs kiforrott személyisége valakinek, és nem tud önállóan felelősségteljes döntést hozni, addig felesleges tetoválást csináltatni. Több a hátránya, mint a haszna. csináltass hennát nyárra, ha annyira szeretnél.
2011. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok tetoválásellenes, de kamaszkorban még nem tartom jó ötletnek. Nem zokni, cipő kérdése ez csupán, hanem maga a tudat, hogy ott van. Nem tudom, mit jelent számodra ez a szimbólum, de kérdés, hogy évekkel később is szívesen viselnéd-e?

Nekem a lapockámon van egy szárnyas ló, jó tenyérnyi. 25 évesen kaptam a tesómtól, az övé ugyanilyen. Most is nagyon szeretem, pedig eltelt 15 év. De van jó néhány minta, ami régen nagyon tetszett, most meg valószínűleg utálnám.

Várj még vele, majd eljön a te időd is:)

2011. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem engedném meg.
2011. jún. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem engedném meg 1 azért mert nagyon bénán nézne ki

2 azért mert 16 éves vagy, még nyúlik a bőröd, és később eltorzulna a kép

2011. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én megengedném,de először hennával.

Viszont egyáltalán nem jó ötlet,szerintem ne csináltass.. Majd később ha még mindig szerenél pár év mulva.

ajánlat: feltétlen hennával ;)


14l

2011. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát, erre nem számítottam hogy ennyien lehurrogtok majd :(

Egyébként ez a kis csillag számomra azt jelenti hogy fenn az égen sok-sok csillag van, és ha ránézek egyre akkor látok körülötte sok százat, mégis egyedül van. ha az emberek rám néznek ugyan azt látják.

Nem érzem úgy hogy ez a későbbiekben megváltozna.

2011. jún. 18. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!