Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most olvastam itt egy kerdesne...

Most olvastam itt egy kerdesnel hogy ha labujjhegyen jar/repked egy kisgyerek az problema. De hat miert?

Figyelt kérdés
Csak mert az en kisfiam is ezt csinalja, de eddig meg nem szolt senki sem hogy ez baj lenne..
2012. márc. 22. 16:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

azért kellett lepontozni,mert hülyeségeket ír.nem minden gyerek csinálja ezeket.az enyém soha nem csinálta.

és autizmusra utalHAT.nem feltétlenül autista,ha ezeket csinálja,de ezek az autizmus tünetei

2012. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Autista? Nem hinnem, ez tenyleg hulyeseg. A legedesebb es legaktivabb gyerek akivel talalkoztam, egy tunemeny es verseket szaval es osszetett mondatokban beszel, enekel, jokedvu, baratkozos, humora van, imadnivalo es azthiszem ez nem problema hogy neha ugy dont hogy repked, hat tegye, en ugyan nem viszem semmilyen tornara, nagyszeruen fejlodik, se a vedono, se a gyerekorvos meg nem tette szova.
2012. márc. 22. 20:19
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne vidd, ez a te dolgod. Csak nem értem, akkor miért kérdezted. Nálam két gyerekből 2-nél probléma áll mögötte, pedig Ők is kedvesek, aranyosak, barátságosak, stb...

Tényleg nem értem, hogy miről is szólt a kérdésed.

2012. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

Hm, nálunk sem vette észre a gyerekorvos. De az Amerikai úti Idegsebészeten a Prof. nem hiszem, hogy téved. BAJ, ha lábujjhegyezik, egyértelműen ezt mondta.

A fiam is imádnivaló csibész, fut, ugrál, bukfencezik, mégis gond ez.

Egyébként becsontosodott a kutacsa, ezért mentünk kontrollra, mielőtt még valami fogyi gyereket képzelnél el.

TSMT torna és ÚSZÁS ezek kellenek a koordináció javításához

2012. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem kepzelem el senkinek a gyereket, egyszeruen olvastam itt es mivel lattam hogy az en gyerekem is csinalja neha, rakerdeztem. Erdekes volt olvasni ezt a civakodast. Szerintem semmi baja, nem kell neki annal tobb torna amit naponta osszefutkos.
2012. márc. 22. 21:09
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
úgy szeretem az ilyen anyukákat,akik homokba dugják a fejüket,amikor meg már késő,akkor csak néznek
2012. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nem mondtam, hogy ettől a gyerek autista, csak azt, hogy ezek autisztikus tünetek. Ettől persze egyáltalán nem biztos, hogy autista. Meg hát az autizmus sokkal összetettebb dolog, azért ahhoz nem "elég", hogy a gyerek lábujjhegyen járjon van repkedjen.

De más oka is lehet, ezért kell megvizsgáltatni a gyerkőcöt, ha nagyon gyakran csinálja és nem növi ki. Mert eleinte tényleg normális, de egy idő után ezt el kell hagynia.

2012. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Én nem értem a kérdezőt! Ha ennyire tudod hogy semmi baja a gyerekednek minek raksz fek kérdést.Azért hogy utána mindenkinél okosabb legyél.Az anyukák csak válaszoltak.Egyébként én is azt olvastam,hogy a pipiskedés nem jó!
2012. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Volt aki megertette, semmi gond ha nem ertesz egy egyszeru kerdest, sokan lehetnek igy mint te. Hat, gondolkozz tobbet rajta ha gondolod, talan sikerul megerteni.
2012. márc. 22. 21:56
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem,hogy miért szóltak az óvodában ,hogy a kisfiam lábujjhegyen jár és emiatt kivizsgálás szükséges,említették,hogy mozgáskoordinációja nincsen rendben,én csak azt vettem észre,hogy nagyon-nagyon mozgékony.


Azóta sok mindenen túl vagyunk,kiderült,hogy idegrendszeri éretlensége,figyelemzavara van és az egyik figyelmeztető jel a lábujjhegyen járás volt.

MI is TSMT-zünk.

2012. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!