Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most olvastam itt egy kerdesne...

Most olvastam itt egy kerdesnel hogy ha labujjhegyen jar/repked egy kisgyerek az problema. De hat miert?

Figyelt kérdés
Csak mert az en kisfiam is ezt csinalja, de eddig meg nem szolt senki sem hogy ez baj lenne..
2012. márc. 22. 16:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"A legedesebb es legaktivabb gyerek akivel talalkoztam"



Hát...a legaktívabb és lábujjhegyen jár?...pont mint az én fiam.

2012. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jaj kedves 20. válaszoló.

Segítenél nekem? Mennyibe kerül ez a tsmt torna? gyerekorvos beutal vagy magánúton? milyen ez? házhoz jön valaki vagy vinni kell? Semmit nem tudok róla, nálunk tegnap derült ki a gond, fiam is figyelemzavaros, túlmozgásos és koordinációs zavara van. Mint megtudtam az Amerikai úton.

Kérlek írj nekem. köszönöm

2012. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Írtam...
2012. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

teljesen laikusként azt mondanám attól függ, hogy milyen gyakran csinálja ezeket

pl ha néhanapján otthon repked 1-2 percet, és egyébként semmi gond nincs vele, akkor valszeg semmi baj

de ha mondjuk lábujjhegyen megy az utcán, úgy sétál, akkor azért az eddigi válaszolók véleménye alapján én biztos hogy elvinném kivizsgáltatni

azt hozzá kell még tennem, hogy az én kisfiam soha nem repked, és nem jár lábujjhegyen

2012. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kerdezel valamit. Kapsz ra valaszt. Nemtetszik es felhaborodsz. Hat akkor semmi baja a gyereknek. Aztan ugyse tudjuk meg 6-7 ev mulva hogy mi is lett belole. De a te bajod lesz ugyis.
2021. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!