Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek melyik altatási...

Szerintetek melyik altatási módszer a legjobb egy 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Én rászoktattam az egyedül a saját szobájában, ágyában való elalvásra. Viszont a férjem mikor itthon van, akkor a lányka elkezd hisztizni, hogy velünk (vele) akar aludni. (Apa hasán) Valahol értem, mert nem minden nap van velünk apa, de az ágy nem olyan nagy, hogy hárman aludjunk rajta. Apa szerint meg nagyon is jó, hogy ragaszkodik hozzá, és a hasán akar elaludni. Szerinte 10 éves korában úgy sem akar majd így aludni.


Szerintetek ne eröltessem annyira a külön szoba módszert, mikor apa is itthon van?


Vagy apának van igaza? és egy lelketlen nő vagyok, ha hagyom sírni a lányunkat?


Köszönöm a válaszotokat!


2012. márc. 24. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
hát nem is tudom,érdekesek ezek a gyereke,annyira tudják kitől mit várhatnak el.ha apa csak ritkán van otthon és neki nincs kivetni valója akkor aludjon el ilyenkor nálatok,de én aztán átvinném a saját szobájába.egy jó ideig az én fiam se igényelte hogy együtt aludjunk,aztán eljött az idő mikor igen,igy van hogy odabújok hozzá,van hogy vele alszom el,amig el nem alszik,de nálunk nem alszik.ha rám van szüksége ott vagyok,esetleg próbáld meg,hogy ilyenkor apa elaltatja és az ő szobájába aludnak el együtt.
2012. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!