Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiamnak szeretnék...

2,5 éves kisfiamnak szeretnék futóbiciklit, van tapasztalatotok erről a járgányról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi, hogy vettünk egy fa futóbringát aminek nem párnázott az ülése és ahogy szobatiszta lett a lányom utálta, mert törte a fenekét (később kellett párnázni) Így ha most vennék akkor fémet vennék ami könnyű (az enyém nehéz volt, pedig nem egy olcsó darab volt) és olyat aminek puha az ülése.


Mondjuk az én lányom nem tanult meg hamarabb tőle bringázni, mert egyszerűen nem értette a tekerést. Tény, hogy nagyon jó az egyensúly érzéke ( rollerezésben penge), de tekerni alig tud (lábbal akar hajtani) így kell a pótkerék a bicajra. Pedig azt hittem, hogy majd simán megy az átmenet.

Mindezek ellenére jó kis találmány.

2012. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk fém volt, nagyon szerettük. A rendes biciklivel nálunk is a tekeréssel volt a baj, nehezen érzett rá, ezért mi is használtuk a pótkereket, de amikor ráérzett a tekerésre, levettük és gyakorlatilag azonnal ment vele, sosem kellett utána szaladgálni seprűnyéllel, meg hasonló trükkökkel. Gyanítom, hogy azért, mert a futóbiciklivel észrevétlenül megtanulta az egyensúlyozást.

Szerinte4m jó dolog.

2012. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A héten rendeltem a szintén majdnem 2 és fél éves fiamnak,a tanulóbicikli.hu-n.Nagyon jó,könnyű,egy kézzel lehet vinni,állítható a nyereg a kormány.A fiam imádja,bár még gyakorolni kell,mert néha elfelejt ráülni,és állva akar menni.De ha szólok ráül.Nálunk nagyon rossz az út,motorral nagyon rossz volt neki,ennek nagy kereke van.
2012. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú 2. akkor van remény, hogy hamar megtanul mégis bicajozni, de jó :)
2012. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kisebbik fiam 2éves szülinapjára kapott a tanulobicikli.hu oldaláról járgányt. Csak jókat tudok mondani. A tesójának másfajta futója wan, annak nem lehet elég alacsonyra állítani az ülését, azt 3éves kortól, 100cmtől ajánlják. Wan sokféle, nézzetek körül, nagyon jó találmány, pikkpakk megtanulnak vele egyensúlyozni,ami a rendes bicajozás alapja! A nagy nem is ment utána pótkerekes bicajjal, kapásból 2keréken, olyan jól megtanult egyensúlyozni
2012. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legszuperebb találmány a műanyag kismotor óta! Hajrá FUTÓBRINGA!!! :)
2012. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk a fiamnak,de nem használta.Inkább motorozott,utána meg rá pár hónapra megkapta az első biciklijét,na arról le sem lehet robbantani.Most 3 éves lesz.
2012. márc. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!