Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy álltok a korhatáros...

Ti hogy álltok a korhatáros filmekkel?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy senki nem nézet a gyerkőccel 16os és 18as karikás filmet. De mi a helyzet a 12-essel? Sokszor a mesék is ilyenek. Eleve, amiről tudom, hogy lőnek benne vagy bármi olyat láthat, azt nem engedem. De tiltólistás nálatok egy műsor azért, mert ott az a karika?
2012. márc. 26. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül van kint a karika. Pl. azért, mert lehet, hogy nézi a képeket, de nem érti, miről van szó a mesében.
2012. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 12-es azt jelenti, hogy csak szülői felügyelettel. Tehát ülj ott mellette, és ha úgy látod, hogy valami felzaklathatja, akkor magyarázd el neki. Mennyi idős a gyermeked, egyébként? Nálunk nincs tévé, csak mesedvd, bár az én lányom még csak 4 éves.
2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

7éves lesz a lányom. Eddig nem nagyon engedtük TVzni, ne szokjon hozzá, és szerintem nem is feltétlenül egy gyerek szemét ilyennel terhelni. Eddig nem is volt rá igénye, inkább olvastunk vagy játszottunk mást. De most télen előfordult, hogy a hidegben nem mentünk ki játszani, hanem esténként néztünk 1-1 filmet, vagy egyéb műsort. Pl. most itt nézi velem a Jóban Rosszbant.

Ti figyeltek a karikákra? Vagy 7évesen ilyenen már nem is kellene aggódnom?

2012. márc. 26. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
még nem nézett semmi olyan filmet ami korhatáros,még a 12-es sem.
2012. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 évesen már nem figyelnék annyira rá. Sőt. Az én lányom 3 éves, és a Medicopter 117 a kedvence. Az is 12-es, de szerintem semmi olyan nincs benne. A másik kedvence A királyi ház titkai. :D

Szóval én nem a karika miatt engedem/nem engedem, hanem figyelem, hogy nincs-e a valami brutális jelenet, és akkor elkapcsolok.

2012. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!