Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen futóbiciklit vettete...

Ti milyen futóbiciklit vettetek, hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
Meg vagytok elégedve vele? Linkeljetek esetleg weboldalt! Köszi!
2012. márc. 28. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

decathlon, [link]

már 2 éves korától használtuk, kb. 1,5 éves át. most 3,5 éves és áttért pedálos bicajra. Mindenhova vinnünk kellett, télen-nyáron használtuk, ha nem esett a hó vagy az eső. strapabíró, szép, könnyű. Nagyon meg vagyunk vele elégedve és a kistesó is tudja majd még használni, mert hiába ment a gyerek szinte még wc-re is ezzel, jó állapotban van. (komolyan,szerintem több száz km van a bicajban már :D )

2012. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanulóbicikli.hu, kék, 8990 ft+ postaköltség, könnyű, állítható, elméletben elégedett vagyok vele, a bökkenő az, h a 26 hónapos, 86 cm-es kisfiam még nem tud vele mit kezdeni:) Majd nyáron :)
2012. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk neki, innen.

Nagyon elégedettek vagyunk vele, 93 centi a kisfiam, és kényelmesre be lehetett neki állítani az ülést és a kormányt, nem volt egy nagy kunszt összeszerelni, pláne, hogy a szerszámokat is küldik vele.

Egyetlen bajunk volt vele eddig, hogy egy párszor burkolt vele a gyerek, mivel azt hitte, már felemelt lábbal is tud menni, és újra kellett csavarozgatni, mert a fék szorult. Bár azóta olvastam egy nagyon jó oldalon (itt linkelte valaki egy futóbicajos kérdésre), hogy a fék tök felesleges még, mert úgyis lábbal fékeznek. Tényleg csak arra jó, hogy abba kapaszkodik néha, és csodálkozik, hogy nem megy a bicaj.

2012. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi is a tanulóbicikli.hu-n rendeltük, a fiam imádja. Kértünk rá feliratot is (a nevét), és lábféket is. egy éve használja a fiam, nagyon szereti. A lábfék és a tömör kerekek miatt választottuk ezt a fajtát.

Először dechatlonost szerettem volna, mert az sokkal jobban néz ki, de a meggondoltam magam. A játszótéren pár kisgyereknek van dechatlonos futóbringája, és mindegyiknek szét volt szakadva az üléshuzata pár hónap használat után.

innen rendeltük:

[link]

2012. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a dechatlonos belleli bicajról írtam, hogy szétjön az üléshuzata.
2012. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megrendeltük a tanulobicikli.hu-ról!
2012. márc. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!