Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha felvették a gyerekemet...

Ha felvették a gyerekemet bölcsibe, de nem tudom vinni, mert újra babát várunk, akkor a gyerek "helyét" átadhatom egy ismerősömnek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
neki is jelentkezési lapot kell kitöltenie, ha az adott bölcsibe van hely felveszik ha nincs akkor központilag döntik el melyikbe mehet
2012. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, biztos, hogy nem adhatod át ismerősnek, hiszen mindenhol nagyon hosszú a várólista. Az fog helyette bekerülni, aki következő a sorban, ráadásul az önkormányzat dönt erről, nem is a bölcsi vezetősége.
2012. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet letagadni a babát??Ne legyél hüülye,2 kicsivel otthon...:/
2012. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
munkáltatói igazolás kell, mivel kevés a pénz/hely, így azoknak, akik amúgy is otthon vannak, nem veszik be a gyerekét bölcsibe.
2012. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó te csak hiszed h nem veszik be azoknak a gyerekét akik otthon vannak.De beveszik, sőt a mi bölcsinkbe 80-60-nak vagy kedvezménye van vagy egyedül nevelő és jogosult arra h beadja, ennek ellenére meg nem dolgoznak.
2012. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vissza mondod, a Bölcsi vezetője dönti el, kit tesz a gyermeked helyére.
2012. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is ilyesmire gondoltam, de gondoltam, hátha. Gondolom ha ismerős lenne a bölcsi vezetője, akkor még talán megoldható lenne. Na mindegy.

Szívesen beadnám, hogy kicsit könnyebb legyen majd ha meglesz a második, de itt is kérnek munkáltatói igazolást, úgyhogy kizártnak tartom, hogy felvennék úgy, hogy én itthon maradok a kistesóval. Így még majd az ovit is neccesnek találom... :/

2012. márc. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!