Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kulon szoba 3 evesen, alvasgon...

Kulon szoba 3 evesen, alvasgondok ejszaka! Tanacsok? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Lanyom lassan 3 eves lesz.Magyarorszagon volt kulon szobaja de ott is csak szenvedtunk ejszaka!Ha mar csak 2-4 alkalommal kelt fel akkor mar jo ejszakam volt.Kicsikent vegig aludta az egesz ejszakat.Sokaig volt velunk egy szobaba de eddig nem volt sajat szobaja.Apa persze nem kel fel hozza.Most kulfoldon vagyunk most mar itt is van sajat szobaja.1 hetig velunk aludt egy szobaban amig elkeszul az ove.2 ejszakat aludt ott de mind a ketto nagyon rossz volt.Van boven neki feny,nincs sotet itt van a mi szobank mellett.Minden este szint gyomorgorcsom van hogy mennyit tudok majd aludni!Szerintem mar boven itt az ideje hogy egyedul aludjon!Tegnap ejszaka felkellt 1-kor es fel 3-ig 5 percenkent volt fent.Bementem elaludt kijottem lefekudtem mire elszunyokaltam volna megint fent volt.Es igy ment 1.5 oraig.Vegul athoztam mert mar feltem szolnak a szomszedok majd hogy 5 percenkent visit hogy anya anya.Persze mikor athoztam a parom ramformedt hogy ne szoktassam ide az agyunkba.Nem is szeretnem de mar nagyon faradt voltam!Persze megkaptam hogy menjek en aludni a gyerekhez!Aztan kerdeztem hova a foldre?Szerintem az sem megoldas hogy a gyerekkel aludjak!Mas parja is ilyen?Nekem nagyon rosszul esett a handnem ,ahogy a helyzetet kezeli?Ti mit tennetek?Hogyan szoktassam a lanyom a szobajaba,hogy segitesek hogy nyugodtan aludjon?Csond van,nincs sotet mindent megprobalok amit tudok!Szivesen veszek minden tanacsot!Elore is koszonom!
2012. márc. 29. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az új környezet nem javított az amúgyis nehezedő helyzeten, de hát ezen nem tudtok változtatni. Én úgy gondolom, hogy rád számítania kell mindenképpen. Nálunk a gyerekeknek nagy ágyuk van, ifjúsági sarokülőgarnitúra.Azon kinyitva elfér egy felnőtt és egy gyerek simán. Elalvás anyával, aztán ha elaludt, mehetsz a párodhoz. Éjszaka bármikor szól, átmész, elalszol vele. Lehet, hogy a párodtól kicsit leszoksz, de attól még lehettek együtt, és a lányod biztonságérzete is megmarad. Igaz, így vándorolni fogsz néha, de nem kell mindig megvárni, hogy elaludjon éjjel is és utána visszamész. A fiammal csak így lehetett aludni és egy idő után elfogadta, hogy anya segít elaludni, bármikor jön, de van saját ágya is.
2012. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!