Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jártatok már baba börzén?...

Jártatok már baba börzén? Árultatok vagy vásároltatok?

Figyelt kérdés
Menni akarok a hétvégén árulni,de még sosem voltam,nem tudom milyen árakat mondjak?Érdemes egyáltalán?Elfogok tudni adni valamit?
2012. ápr. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jók a börzék és ha reális árakat mondasz és persze szép állapotban vannaka ruhák/cipők jó elmennek.Az árakat ahhoz viszonyícsd hogy te mennyiért vetted.A játékok álatalában biztos elmennek főleg ha nem gagyi.
2012. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
viszonyítsd:elírtam
2012. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szoktam járni eladni, venni is. Nadrádokat, rövid ujjú, hosszú ujjú pólókat 500 Ft-ért szoktam adni. Body 200-300 Ft. Rugik szintén 500. Kabátok mellények 800-1500ft.Sapik, Zokni, harisnya, foltos ruha 1 dobozba dobálva 100ft/ db. Lányka ruhák szoknyák 500-600ft.

Cipők ami szép márkás 2000-3000, ami használtabb 500ft.

Játékok is 50ft-2000. Kis kacatokat pár száz forintért, mint csörgő, kis könyvek, plüssök, pici babák, ponyk, 100-500ft. Nagyobb zenélő játékok 1000-2000 Ft.

Legutóbb 10.000 Ft-ot árultam, de el is vásároltam, és ilyen árak voltak másoknál is.

Kis Börzékre az emberek nem sok pénzt visznek, ha valamit 3000-Ft-rá tartassz, hiába vetted 6.000ért, 3 ezer nem biztos hogy van náluk, és használt ruháért hiába márkás, annyit nem igen adnak ki sokan. Én úgy vagyok vele inkább eladom, ha többet vesz +1 ajándék, és legalább tudok nagyobb méretben venni a lányomnak ruhát.

2012. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ÉN vásárolni voltam ...

nekem az volt a gondom, h sok volt a turis, gagyi áruval. Kevés szép, jó árú használt dolgot láttam, ezért nem is vásároltam.

Nekem egy használt póló 500 ft-t sok, mert akciósan 6-700 forintért újat veszek a tesco-ban, nadrágot ugyanott 1100-1500 ft. C&A ban 2 db melegítőnadrág 2000 ft, lányka bugyi 10 db 1800 ft.


Szóval egy próbát megér, de nem fűznék hozzá túl sok reményt.

2012. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam járni.Sajnos már nem megy annyira,mint régebbem,így csak úgy tudod eladni,ha reális árat mondassz.A neten az árulás is most pang.Én szebbnél szebb gyerekruhákat árulok a nem tudom eladni darabját még 300 ft-ért sem.Egyszerűen nincs pénzük az embereknek.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szió, én imádom, ha nálunk itt van, akkor ott a helyem. Én csak vásárolni szoktam, eladni a vaterán itthonról..:-)

Nézz körül a Teszveszen, vaterán a Te cuccaidhoz hasonló dolgok közt, és kb. annyiért adjad.

Ha úgysem tudsz vele mit kezdeni, akkor ha alkudnak engedj, hogy jól érezzék magukat, és még Neked se legyen rossz érzésed na meg hogy ne gyűljön otthon tovább a sok lom...végülis az is egy piacszerűség...Sok sikert!

2012. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

most olvasom a többi hsz-t. A harmadik válaszadó árai a reálisak, tényleg kb. ennyikért mennek el a ruhák, játékok...

2012. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!