Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek falburkoló...

Van valakinek falburkoló panel feltéve étkezőben, konyhában, hogy védjE a falat a gyerekek maszatolásától?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de végiggondolva sokkal olcsóbb egy vödör festék és egy henger, még ha színezett a fal, akkor is, mint a falburkolat. Annyiszor fested át ahányszor csak akarod, a festék sokáig eláll, ha rendesen le van zárva.
2012. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a falburkolót praktikusabbnak gondolom, mert lemosható és dekorációs funkciója is van. A zsírfoltok vajon maradandóak rajta? Vagy azt is le lehet mosni? Nem ivódik bele az anyagába?
2012. ápr. 2. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs, de most, hogy mondod nem is rossz ötlet:)

Nálunk tiszta maszat a fal, pedig tavaly szeptemberben lett felújítva és festve a nappali.Idén nem akartam festeni, de szerintem muszály lesz.Mondjuk nekünk festés előtt egy régi (de általunk egyszer már felújított) lambéria volt.Mit ne mondjak?Örülök, hogy megszabadultunk tőle.

Nézegettem már olaj alapú festékeket, amikről könnyedén lemosható a szennyeződés, de még a zsírkréta is.Csak hát elég borsos az ára.

Sokféle falburkolat létezik, érdemes szétnézni a piacon, hiszen kinek a pap, kinek a papné, nem mindenki akar festegetni :)

15 hós csemete anyuja

2012. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom rajta. De vajon nem könnyebb-e átfesteni a falat,ha már nagyon maszatos? És a zsír, zsírkréta, filctoll lejön-e a falburkolatról. amúgy azt eltávolítani se könnyű, szerelési ragasztóval kell feltenni. Na de hátha jön valaki, akinek van ilyen.
2012. ápr. 3. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Van felrakva, és jó is főleg hogy elég sötét színe van. Én fogok a folyosóra is tenni, mert míg elérünk kezet mosni addig összekeni a tapétát.
2012. ápr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!