Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Piros 3 éves fiam fütyijének...

Piros 3 éves fiam fütyijének a vége, mit kenjek rá?

Figyelt kérdés
Eddig körömvirággal próbálkoztunk és Bactroban antibiotikumos krémmel. Egyik sem használt, illetve ez utóbbitól még vörösebb lett, ezért nem mertem tovább kenni. Más is járt így? Mit csináljak?
2012. ápr. 4. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is elő szokott fordulni. A dokinénink azt mondta, gyakran mossam neki és valami popsikrémmel (bepanten, neogranormon) kenjem ilyenkor. Valószínű, hogy ott marad egy csepp vizelet és kicsípi.
2012. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem a vizelet! valaki hozzert mocskos kezzel, vagy hozzaert valamihez. a vizelet fertotlenito, attol soha nem tudna kipirosodni.
2012. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg kell mosni es elmulik magatol. a mai napig ha mocskos kezzel megdorzsolom elkezd csipni es pirosodni a makk :)) szoval ez altalanos dolog.
2012. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Marvel szerintem a kérdező nem a makkra gondol, hanem a fityma végére...

Csak azt írtam le, hogy én mit tapasztaltam és a doktornénink mit mondott.(3 és fél éves a fiam)

2012. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fityma vége piros rengetegszer. Minden nap fürdésnél hátrahúzzuk és öblögetjük. Nem mindig hagyja, hogy fürdetőkrémmel bekenjük, lemossuk, mert iszonyú érzékeny neki. Így többnyire csak a vízben leöblítjük. A folyamatos gyulladás miatt még maga a gyulladás miatt is érzékeny neki, így gyorsan kell mindennel végezni. De minden nap megmossuk neki. A körömvirág krém enyhít a pirosságon, vagy megszünteti, de kb. 1 napig tart, aztán kezdődik minden elölről. A Bactrobantól meg megijedtem, mert még vörösebb lett tőle a fityma vége. Nem mertem egynél többször kenni.
2012. ápr. 4. 09:05
 6/9 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy jelentős ideje fenn áll ez a probléma, már vagy fél éve legalább, de bármivel próbálkoztunk, nem használt.

Most viszem sebészetre, hátha ő ismer valami jó kenőcsöt, de közben meg attól félek, nehogy kitalálja, hogy műteni kell rajta bármit is, mert egyébként tökéletesen visszahúzható, ha nem is olyan nagyon tág.

2012. ápr. 4. 09:07
 7/9 A kérdező kommentje:

Most jöttünk a dokitól. Egészséges a fütyije, Bactrobant kell tovább kenni egy hétig, de az mondta, nem vészes a pirossága sem.

Megkönnyebbültem.

2012. ápr. 4. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír :) jobbulást!
2012. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt ilyen gondja, kamillateával öblögettük és szépen rendbe jött. Jobbulást!
2012. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!