Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itt a vége? Volt már valaki...

Itt a vége? Volt már valaki hasonló helyzetben? Anyukák, mit csinálnátok a helyemben? A többi lent.

Figyelt kérdés

20 hónapos tündéri kislány anyukája vagyok, 6 éve házas. Veszélyeztetett terhes voltam, az első 12 hétben szex-tilalom volt, én vágytam rá, és a 15. hét után mobdtam is, de nem voltunk együtt. Szülés után sem, pedig én akartam. Aztán kb. 3-4-szer, de röviden, nekem nem volt jó. Augusztusban a régi lakásomban voltam a kicsivel(250km-re). Azóta nem kívánom, sőt idegesít, ha közelít hozzám.

A kapcsolatunk nem felhőtlen, de nem is nagyon rosz. A férjem sose volt "szexmániás", mindig én voltam az aktivabb.

Nekem nem a szex-el van bajom...sőt vágyom rá, de a páromra nem.

Tud valaki valami okosat tanácsolni?

Szomotu vagyok és tanácstalan. A barátnőimnek sem merem elmondani.


2011. dec. 15. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

persze

ez minden házasságban előfordul

helyre fogtok jönni

de beszélni kell róla

Vele

és a bnőkkel is

2011. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem is normális ez sajnos, mi is átmentünk ezen, csak nálunk az egész terhesség alatt tilalom volt mert véreztem sokat :(

szerintem nem kell ezt mondanod a férjednek, az csak problémát szülne, hogy "figyelj drágám, vágyom a szexre na de nem veled", valljuk be ez nem a legjobb közeledés ebben a helyzetben :) (egyébként fontosnak tartom a kommunikációt, csak ezt nehéz egy férfival félreértés nélkül megértetni)

szerintem a kikapcsolódás a kulcs! menjetek el kettesben egy hétvégére vagy menj el a barátnőiddel bulizni, csak szakadj ki egy picit a hétköznapokból és legyél felnőtt társaságban!

2011. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Muszáj,hogy beszélgessetek róla a pároddal!
2011. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, de ez meg nem a vége minden változhat. Gondold el a következő következő férfi, ha lenne lehet vele is lenne baj. Inkább nyíltan beszéljétek meg. Nálunk is voltak gondok, de még baba előtt a barátnőimnek én sem akartam elmondani, de valahogy mégis kicsúszott belőlem, ők beszéltek a fejemmel és nem bántam meg. Jó nincsenek őrült szex jelenetek, de nagy boldogságban élünk. Persze sz is fontos, hogy tényleg csak a szexel van e problémád.
2011. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy buli a barátnőkkel hasznos lenne. Még bele mennél valami butaságba. Bár nem ismerlek csak magamból indulók ki.:)
2011. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami kibeszéletlen konfliktus, családóás neheztelés van köztetek mert akkor nem vágyik a férj közelségére a feleség. Gondold át és üljetek le megbeszélni most, mert ha tovább vártok lehet már nem lesz mit megbeszélni...
2011. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Zökkenjetek ki, csináljatok valami izgit, utazzatok el ha telik rá, vagy passzoljátok el a gyerkőt a nagyinak és menjetek el lumpolni, szórakozni, mint régen! Hátha segít helyre hozni a dolgokat.
2011. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kerekedjetek ki a szürke hétköznapokból. Hangolódjatok rá, nem lehet csak úgy nekiállni.

Kis hullámvölgy, de ezen átmentek, akkor még erősebbek lesztek.

Kommunikáció mindennek az alapja!! Beszélgessetek, esténként ha gyerkőc alszik, nézzetek romantikus filmeket összebújva.

2011. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

HÜÜÜÜÜ..........

Igen ez igy van, egyszer fenn egyszer lenn, majd helyrejön. 10 éves párkapcsolatomban is elöfordul az ilyen. Mondjuk nálunk forditott a helyzet, de ez a "nem vágyom rá" ez szerintem, néha, hosszab-rövidebb idöre mindenkinél elöfordul. Fel a fejjel, majd rendbejön.

2011. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen bíztató válaszaitokat. Hát igen, a nyarunk mostár 2-ik éve munkával telik. A baba eddig köztünk aludt, 10 hós korától...és a férjem olyan családban volt egyke, amelyik nem élt se társasági életet, hétköznap a munka, tulórák, hétvégén a telek, fenn a hegyen, még csak a szomszédokkal sem érintkeztek.

Az én családom is sokat dolgozik, de falun élnek, a rokonság összejár, az ünnepeknek megadják a módját, én 10 éves koromtól táboroztam, utaztam, nagy barátiköröm volt...Most mindenkitől távol vagyok (380km-re a falumtól)...Neheztelés?!Csalódás?! Igen, mert hiába erőéködöm...gyereknevelés, otthon, ünnepek...úgy érzem a férjem a családi örökségétől nem tud és nem is igyekszik elszakadni:(.

2011. dec. 16. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!