Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Székrekedése van a 22 hónapos...

Székrekedése van a 22 hónapos kislányomnak. Van valamilyen természetes megoldás erre?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 hete kemény a kakija. Tegnap kimaradt még ma sem volt nemrég tettem be neki egy kúpot.Remélem jó lesz.

Folyadékot alig iszik, a gyümölcsöket újabban nem hajlandó megenni. Válogat, már azt sem tudom mit adjak neki, bezzeg a csokit azt követeli csoti, csoti!!!



2012. ápr. 4. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is hasonló volt a helyzet, kisfiam 27 hónapos, neki is nagyon nehezen ment a kaki, volt, hogy több napig semmi, és amikor volt, akkor pedig nagy sikitás közepette, mert olyan kemény volt az eleje, volt, hogy én is sirtam vele. Próbálkoztunk mindennel, kompót, gyümölcsök stb, vettem neki ilyen kis beöntést is, de persze azt már csak végesetben adtam neki, mindennap azt nem lehetett. Aztán vettem neki probiotikumot, na attól egész jól rendbe jött, van, hogy mindennap van, mondjuk előfordul, hogy 2-3 naponta, de akkor simán kikakilja, nem kemény neki. Remélem valamelyest tudtam segiteni!!!
2012. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is a probiotikum segített. Elkezdtem adni, és 3-4 nap múlva rendbe jött. Kb. 2-3 hónap probiotikum után most azzal is leálltunk, és rendben maradt. Majd kúra szerűen fogjuk ismételni.

Bár azt hozzá kell tennem, hogy nálunk nem volt se csoki, se banán, se kakaó, se rizs. Szóval ezzel én mindenképp leállnék a helyedben. Inkább adj neki valamilyen gyümölcsös sütit, és a főztödet is rostdúsra, meg sok leves ebédre, ilyesmivel lehet trükközni picit.

2012. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!