Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki homeopátiával sikeresen leszokott a cigiről? Vagy más természetes módszerrel? Minden megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha már terhes vagy ennek van egy nagyon egyszerű módja.

Gondolj a pici babára a hasadban, mikor rágyújtanál, és arra hogy növeled az esélyét minden szál cigivel hogy valami betegsége legyen...

Én ahogy megtudtam letettem, onnantól egy szál sem.

Pedig előtte napi 1-1,5dobozzal elszívtam.

Szóval mikor megkaptam a magas AFP-met szívem szerint felkötöttem volna magam mert cigiztem vele is pár hetet még nem tudtam hogy ott van....

De aztán kiderült hogy téves, mert rosszkor vették le!

2010. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én a teherbeesésem előtt szoktam le pár héttel. Erre a biorezonanciára mentem el a nővéremmel, férjemmel. Azóta sikeresen leszoktunk mind a hárman. Erős dohányosak voltunk, több mint 1 doboz elment 1 nap (11 évig dohányoztam). A lényeg, hogy hinni kell benne és követni az utasításokat, mert úgy hamarabb megtisztul a véred és így nem lesz elvonásod. Sok sikert hozzá!
2010. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!


Erre a kezelésre gondolom terhesen nem lehet menni?


Az elsőnek üzenném, hogy nekem nem megy, akármire gondolok, max annyit érek el vele h a gyomrom is fáj az idegességtől.

2010. nov. 16. 14:34
 4/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok, le lehet pontozni.De ha terveztétek ezt előtte kellett volna meggondolni....

Ha nem tervezett baba akkor pedig nagyon szedd össze magad mert utólag már nem lehet vissza csinálni!

Sok kitartást, sok sikert, és boldog babavárást cigaretta nélkül!

Hidd el senkinek sem könnyű, sőt...Ha megszületik a pici és szoptatni sem fogok már, elszívok egy cigit, alig várom de kibírom:)

2010. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is cigiztem a pozi tesztig, azóta nem. Nem is tudnék rágyújtani. Neked még 8 hónapot kell kibírni cigi nélkül, de ha a gyereked asztmás lesz, az az egész életén keresztül tartani fog... És ez még "csak" az asztma... Ha esetleg fogyatékos lesz??? Hogyan nézel tükörbe? Tudom, hogy nem könnyű, nekem sem volt. Az első héten naponta 100szor ölni tudtam volna egy szálért. Aztán egyre kevesebbszer, most meg rágondolok, és hányinger...
2010. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért pontoználak le?

De nem véleményt, hanem tapasztalatot kértem, minek jöttök ide lehurrogni?

Na képzeld utolsó, nekem is az jut eszembe hogy mi van ha fogyatékos lesz, különben nem tettem volna fel a kérdést.

2010. nov. 16. 14:49
 7/17 A kérdező kommentje:

Meg kellett volna gondolni? de jó fej vagy, ez aztán a remek tanács, köszi.

Te meg inkább ne írj ha nem tudsz érdemben nyilatkozni.

A terhes nők 30% dohányzik, és pont nekem nyomatod a tanmesét? Inkább az olyanoknak kéne, akik szoliznak és isznak, én ezek közül egyiket sem teszem.

2010. nov. 16. 14:51
 8/17 A kérdező kommentje:

amúgy épp most szabadultam meg minden cigivel kapcsolatos dologtól, csinálok nyugtató teát és meglátjuk mire jutok.

Köszi a válaszokat

2010. nov. 16. 14:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevállt, hogy a kisbabám ultrahang képére néztem, amikor rámjött a cigizhetnék. Nekem nem sikerült azonnal letenni. (Na majd ezért kapok sok mínuszt)

Megkértem a családomat, hogy segítsen, mert nem könnyű, még akkor sem, ha nagyon akartam. Szintén mindent eltirhítottak előlem, és kerültem az olyan helyzeteket, ahol régebben rágyújtottam(barátokkal nem dohányzó étterem, kávé helyett tea...).

2010. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Irj privit mert tudok egy nagyon jó módszert!
2010. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!