Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnál köhögésre gyógyszert...

Adnál köhögésre gyógyszert gyermekednek ha az orvos nem adott neki?

Figyelt kérdés

nincs az orvosunk,helyettesítésre vittem a lányom,ahol kapott supraxot,amivel nincs is baj,mert nem lázas azóta,de mondtam az orvosnak hogy hurutosan köhög,de nem hallott a tüdejébe semmit,nem írt neki.de azóta egyre durvábban köhög,éjjel is,már majd hogy nem ugat szegénykém.

van itthon spiropent,de nem tudom merjek-e adni.

most egy harmadik orvoshoz tudnám elvinni a lányom,mert folyamatos váltásba helyettesítik egymást.

a supraxot 1x7.5 ml adagba kell kapnia.


2012. ápr. 5. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább vidd el orvoshoz, lássa inkább egy harmadik, mint véletlenül rosszul gyógyszerezd...


Ha ugatva köhög akkor spiropentet ne adj, mert épp az ellenkező hatást éred el vele. A spiropent hörgő tágító.

2012. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
spiropentet semmiképp, ha hurutos, és éjjel is köhög akkor én délelőtt-délután köptetőt adnék, hogy felszakadjon a cucc, estére pedig köhögéscsillapítót (sinecod) hogy tudjon aludni, de inkább kérdezz meg egy orvost, az a tuti
2012. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elviszem ma,délután lesz az orvos,nem nagyon merek orvos tudta nélkül gyógyszert adni,főleg hogy szed már egyett.
2012. ápr. 5. 09:27
 4/5 A kérdező kommentje:

ambroxolt kapott meg éjjelre köhögés csillapító kúpot.

érdemes volt elmenni.

2012. ápr. 5. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendeződött. Most már nyugi, és jobbulást!
2012. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!