Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. XX. Kerületi bölcsődé...

S. O. S. XX. Kerületi bölcsődét keresek, ajánlanátok jót?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az Ady bölcsibe járunk, teljesen meg vagyok elégedve.
2012. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, minket is oda vettek fel, de én meg pont nagyon rosszakat hallottam arról a bölcsiről. Bár ez biztos, csoportfüggő is, de több anyuka mondta, hogy ez a bölcsi inkább gyerekmegőrző, ami annyit takar, hogy nem foglalkoznak a gyerekekkel, az önállósodásra "tanítást" pedig annyival lerendezik, hogy nem adnak a gyerekeknek inni, minden kicsinek magát kell kiszolgálnia, ha bilizik, nem törlik ki a feneküket sem, ha maguknak nem tudják, úgy vannak egész nap. Enni is egyedül kell, ha nem eszik, akkor éhes marad. Van, aki ki se viszi őket az udvarra, hogy ne kelljen öltözködni. Ráadásul, aki 4 óra után megy a gyerekéért, arra nagyon csúnyán néznek, holott a legtöbb munkahelyen 4-ig szól a munkaidő.

Szeretném a kicsimet a lehetőségekhez képest jó bölcsibe adni, ezért is kérdezgetem az anyukákat, hátha valaki tud segíteni, tanácsot adni.

2012. ápr. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!