Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek kivizsgálták a gyerekét...

Akinek kivizsgálták a gyerekét székrekedés miatt? Milyen vizsgálatokból állt? És ki kezdeményezte a kivizsgálást.

Figyelt kérdés
A gyerekorvosunk szart rá amikor mondtam hogy sokat kínlódunk miatta és kértem hogy ajánljon vmi hashajtót de arra sem mondott semmit.Már azért van székrekedése mert fél kakálni.
2012. ápr. 6. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ánizsmag tea. Kifjezetten a gyerekek székrekedésére való. Reggel éhgyomorra itass vele kb. 2 dl-t üresen. Elég semleges íze van , megfogja inni.

Gyógyszertárban kapható ánizsmag. Egy bő teáskanálnyi mennyiésget forrázz le 2 dl vízzel, hagy kihűlni és iható!


Én mindíg ezt adam a gyereknek, ha gond volt a kakival és pikk-pakk megoldja.

2012. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt még nem próbáltuk
2012. ápr. 7. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

MOndjuk az ánizsos teát nem próbáltuk mi sem, de az gondolom hashajtó. Hosszú távon meg semmi ilyesmi nem túl jó.

Probiotikum! Csak ez segített nekünk. Minden nap egy adag este. 3-4 nap múlva rendbe jött. Pár hónapig csináltuk, aztán elhagytuk, és rendben maradt a széklet. Úgy tervezzük, hogy időszakosan ismételjük a kúrát.

Pro+Kid a Bonolactól. Nekünk ez megfelelt, ez az egyik legolcsóbb is, de teljesen jó!


Amúgy az orvos nekünk azt mondta, adjak Laevolacot, de hát az is hashajtó...

2012. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vok. Nem hashajtó. Pár nap alatt rendbeteszi a gyomrot és a beleket, így utána már nem kell alkalmazni. Én 3 hónapig adtam neki.. kb. kétszer egy héten ha gond volt. 1 nap nem volt kaki, majd másnap sem, akkor a harmadik nap reggel kapta.


Ezt a babáknak már pár hetes kortól is lehet adni, persze akkor sokkal gyengébb főzetet kell csinálni. Hasfájós volt a kisfiam és az orvos tanácsára ezt adtam neki minden másnap reggel. Nem sírt egész nap a hasfájástól és könnyen tudott kakilni.


Próbáld ki, aztán meglátod.....

2012. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!