Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fogja megszokni a...

Mikor fogja megszokni a leesésgátlós ágyat? Megszokja egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egy hete kapott ágyat a lányom. Először nem is kaart rajta aludni,majd második délután már igen, azóta ott alszik. Viszont az utóbbi három napban is lepottyant róla.

Raktam oda, matracot+plédet, tehát nem ütötte meg magát.

De ma éjszaka átlaudta az éjszakát és ahogy hajnalban mentem be, láttam a földön alszik, mert leesett,de a ksiasszony észre sem vette.


Megszokja valaha,vagy mindig le fog esni???


2012. ápr. 8. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire gátolja meg a leesést az a leesésgátló????? Mert eddig úgy tűnik semennyire. Az én lányom 3 hónapja alszik leesésgátlós ágyban és eddig még sosem esett le róla, pedig néha a párnán hajtja álomra a fejét, de reggelre a lába van a párnán, a feje meg a túloldalt, vagy éppen keresztben alszik az ágyon, tehát még éjszaka is izgága. Az ágyunk eredetileg kamaszheverő, azaz 180 cm hosszú és arra csináltattunk asztalossal oldalra is meg a fejrészéhez is leesésgátlót. Lányom 2 éves 3 hónapos.
2012. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

160 cm hosszú, az gy kinézetre úgy néz ki,mint itt a linken az első kép:

[link]


Azért válaszottunk ilyet,mert a kiságyban állandóan a másik oldalon aludt,soha nem vándorolt:):)

Mióta megvan az új ágy,mindig megfordul.


17 hónapos lesz

2012. ápr. 8. 13:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Javítok bocsi, második képen, a barna macis ágyhoz hasonló a leesésgátló szerkezete
2012. ápr. 8. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Holnap lesz két hete, hogy az enyém nagy ágyban alszik, szintén leesésgátlós.

Az ágy feléig vezet a leesésgátló, de még egyszer sem esett le.

Szerintem amúgy meg fogja szokni idővel, reméljük, minél kevesebbet esik addig.

2012. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen va, én a szopi párnát vagy takarót tettem oda a nagy réshez.
2012. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak is hasonló az ágya. Egy évesen kapta, egy ideig tettem éjszakára a résbe még egy plusz leesésgátlót. Aztán le is vettük. De mivel nap közben sem esett le soha, így levettük. Azóta egyszer esett le, mert a popiját dugta a lyukba, és lehúzta. De fel sem ébredt rá.
2012. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hál' istennek azóta nem esett le:):):) Csak kíváncsi voltam, más is járt így,hogy picit sokára szokta meg a baba az új ágyikót.
2012. ápr. 10. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!