Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Rózsaliget bölcsi tényleg...

A Rózsaliget bölcsi tényleg jó? Mik a friss idei tapasztalataitok? Vagy inkább a Munkásotthon utcai? Kérnék tapasztalatokat helyről, gondozónőkről, csoportszobáról.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiam a munkásotthon utcaiba jár, mi meg vagyunk vele elégedve. Régebben sztárolták a munkásotthont, azóta már lecserélődött a gárda, de most megint nagyon jó szerintem. 8 csoport van (4*2) kb 12-14 gyerek csoportonként. A gondozó nénik nagyrészt fiatalok, de nincs velük gond (mármint a fiatalságukkal). A bölcsivezető is nagyon kedves, legalábbis nekem jó tapasztalataim vannak eddig. A fiam még egy évet fog járni bölcsibe, mert évvesztes, és inkább itt tartom mégegy évet (mert lehet) mint az oviban 25 gyerek közt. Vannak programok, ma pl. tojáskeresés volt nyuszisimogatással egybekötve. Lesz gyereknap, volt mikulás, farsang stb. Még a gondozási díjról nincs szó.

Ha van még kérdésed, írj privit.


A rózsaligetet nagyon sztárolták tavaly, de ismerős jár oda, és nagyon nincs megelégedve a gondozónőkkel és az infó áramlással. Legalábbis akármikor találkozunk, mindig panaszkodik valamire....

2012. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót! Egy másik anyukától meg azt hallottam, hogy jó a Rózsaliget bölcsi. Most kicsit elbizonytalanodtam, hogy mi is legyen. De majd döntök. Köszönöm szépen még egyszer az információt!:)
2012. ápr. 12. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!