Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ébresztgessem kisfiamat...

Ébresztgessem kisfiamat éjszaka pisilni?

Figyelt kérdés
Másfél hete levettem róla éjjelre a pelust(3 éves és eddig csurig volt a pelus reggelre,azért volt rajta) és csak az első pár éjszaka volt egyszer bepisilés. Azóta nem pisilt be, száraz reggelig a pizsije. Egyszer ébresztettem fel eddig éjszaka, ma viszont nem keltünk fel,mert átaludtuk mindannyian az éjszakát. Nem pisilt be. Most szerintetek akkor hagyjam aludni? Ne is keltsem fel? Ti hogy csináltátok ilyenkor? Ébreszteni vagy ne? Köszönöm,ha adtok nekem tanácsot!

2012. ápr. 13. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én még ugyan adok rá a biztonság kedvéért éjjelre pelust (2,5 éves), de most már mondhatom, hogy hetek óta tök száraz reggel. Este lefekvés előtt még pisil (kb. 9-kor), és reggel 7-fél 8-ig bírja. Ahogy felkel, az első a pisilés. Éjjel emiatt nem zargatom, ha kell neki, akkor úgyis szól. Ha meg felkelteném, csak elkezdene sírni. Szerintem hagyd te is!
2012. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ébreszd fel, ha félsz amiatt, hogy esetleg bepisil, tehetsz a lapedője alá egy gumilepedőt, az felfogja, nehogy a matrac átázzon. Szerintem a pelenka felvétele már visszalépés lenne, ha eddig nem használtátok éjjel, most már ne is kezdjétek újra.
2012. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!