Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hirtelen jelentkező 39 fokos...

Hirtelen jelentkező 39 fokos lázzal és fülfájással elvinnétek ügyeletre 3-4 éves gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
természetesen!!! Az éjszakának így ne vágjatok neki.!! semmikép! A fülfájás nem vicc...hogy majd elmúlik.
2012. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én kihívnám a gyerekorvosát.
2012. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már voltunk. Hazafelé jövet a szomszéd kérdezte mi van, és Ő közölte, hogy szerinte ennyivel nem kéne zaklatni az ügyeletet.
2012. ápr. 15. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megint az okos szomszédok...

Az a normális, ha elviszed, főleg, hogy fülfájás is van.

2012. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem kell mindent a szomszéd orrára kötni.Ha engem kérdez mi van, azt mondom vasárnap éssüt a nap
2012. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ügyelet konkrétan ezekre az esetekre való, a szomszédod meg idióta! :p Jobbulást a gyerkőcnek! Jól tetted, hogy elvitted, gondolom nem bántad meg! ;-)
2012. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp vinném.Bár mi pont egy ilyen tünettel voltunk az akkor még nem beszélő 1,5 éves kisfiammal.Csak sikított,de úgy hogy tudtam,nagy a gáz,mert így még életemben nem hallottam gyereket sírni.Rohantunk az ügyeletre,a kocsit a sírástól-láztól még tele is hányta.Mire odaértünk elaludt.Doki megvizsgálta,kapjon nurofent,jó éjszakát... ennyivel letudott.Volt még egy 15-20 perces rohamunk mikor hazaértünk,majd végig aludta az éjszakát.Reggel viszont azt hittem elájulok,amikor megláttam,hogy minden csupa genny a fülétől az arca közepéig.Akkor már a háziorvoshoz rohantunk.Belevilágított a fülébe és elmondta,hogy perforált a dobhártyája.Azért ordított úgy szegénykém,mert feszítette a váladék,és miután kiszakadt elmúlt a fájdalom és tudott nyugodtan aludni.Kapott gyógyszert és nem lett semmi komolyabb baja és következménye.Ma már erőszakosabb lennék az ügyeleten,igen is kiharcolnám,h.legalább világítson bele a fülébe vagy valami(mert mondtam a dokinak,h.a fülére gyanakszom,mert kapkod oda...stb.)Más különben elégedett voltam az ügyelettel mindig, de az akkori orvost azért meg tudnám rángatni a köpenyénél fogva még ma is!

Visszatérve rátok: Jól tetted h,elvitted és remélem jobban vagytok!A szomszédod meg egy s....fej!

2012. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi gyakori ügyeletlátogatók vagyunk mostanában, de eddig a kislánnyal rohantunk mindig, már szinte bérletet is válthatnék. :(

A kisfiamnak most középfül gyulladása van, kapott antibiotikumot, cataflam cseppet meg fülcseppet. Megint nagyon felment a láza, de szerencsére a kúp levitte neki gyorsan. Most alszik.

Köszönjük a jókívánságokat!

A szomszéd meg nem igazán érdekel, csak az a baja, hogy a menye is asszisztensnő, és szerinte a betegek csak feleslegesen zaklatják Őket hétvégén.

2012. ápr. 15. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp vinném!Azonnal!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!