Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves gyermeketeket mikor...

2.5 éves gyermeketeket mikor fektetitek este? Mikor ébred reggel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsi kora óta későn alszik el: most, hogy óra átállítás volt, kissé megkeveredett (én is). Negyed 10 - fél 10 körül fektetem le, és örülök, ha 10-kor már alszik. Legkésőbb fél 9-kor kel.
2012. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 17 hónap van köztük, úgyhogy néhány havonta variáltunk kicsit az elalvási szokásokon,ahogy a kisebb napirendje is alakulgatott.

Amikor a kicsi kb 1 év körüli lett, nagyjából beálltunk arra, hogy este előbb a kicsi fürdik 6 óra magasságában apával ( aztán neki szopi elalvás, eközben a nagyobbnak privát idő apával), a nagyobb pedig 7-8 között valamikor fürdik és lefekszik, amikor a kicsi már elaludt.

Most 3.5 és 2 évesek, kissé kitolódott, kb 8- fél 9 táján (max 9) kerülnek egyszerre ágyba. Éjjel sajna elég gyakran kel egyik v másik, nemritkán többször is be kell menni hozzájuk, és a nagyobb sokszor mellettem köt ki hajnal 1-2 felé. Kb reggel 6-ig van alvás (mielőtt a kicsi ősszel bölcsis lett, minden nap percre pontosan 5-kor ébredt).

2012. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9kor fekszik le, és reggel 7kor már kukorékol. Próbáltuk hamarabb letenni (8 körül), de akkor hamarabb is ébredt, így 1 hét után a hajnali 5-6 közötti kelést inkább hanyagoltuk, és marad az este 9kor fekvés, reggel 7kor kelés. Pedig egész nap kint van az udvaron, motorozik, szaladgál, kertészkedik, mégsem fárad le.
2012. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 körül fekszünk és ugy reggel 7 körül ébred.
2012. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja nálunk az óraállítás nem zavart be szerencsér.vasárnap nem altattam el délben,igy este dőben elaludt.azóta sncs gond az alvással,viszont engem annál nkább szétdobott.
2012. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:00 körül alszik el s van hogy reggel 9:30-ig is alstik,ha a testvérei nem ébresztik fel,ahogy reggel készülödnek az iskolába.
2012. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Este fél 9-kor fekszik, reggel fél 6-6 körül kel
2012. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb.8-kor ágy 1/2 9-ig legkésőbb elalszik és 7-1/2 8 között ébred.
2012. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Este 22.00-23.00 körül alszik el,reggel 7.30-8.30 körül kel.Most azért megnyugodtam hogy nem csak ő alszik el későn!
2012. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!