Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik egyedül nevelitek...

Anyukák akik egyedül nevelitek óvodáskorú gyermeketeket, mennyi bevételre van szükségetek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki egyedül fogom tovább nevelni a gyermekemet,de rettegek attól,hogy elég lesz e az én fizum+ amit majd a gyermek után kapok.
2012. márc. 19. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az unokanővérem egyedül neveli a 3 és fél éves kislányát, de a nagymamával együtt élnek (ő nyugdíjas).

Viszont míg gyesen volt (ami ugye 25ezer...) is így voltak már...

2012. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ugy szamoltam, ha visszamegyek dolgozni keresek netto 120at, anyukam megy gyesre 39ezer es Apuka remelem fizet, de ez nem biztos, 25 ezret. 184 ezerbol kell megoldanom a bolcsit, alberletet kettonknek egy fel even belul.... Szerintem menni fog :)
2012. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolso. Neked mennyid lesz? Miert mentetek szet?
2012. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!