Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyermeke nehezen...

Akinek a gyermeke nehezen szokott be az oviba? Hogy történt, megbarátkozott végülis a dologgal? Mennyi idő kellett hozzá? Mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 évesen kezdte az óvodát szeptemberben. Nagyon-nagyon anyás, nem szereti az idegeneket... és én is nagyon nehezen tudtam elengedni... Az első 2-3 hetet mindketten végigsírtuk. Ő bent én kint...(persze ő nem látott engem sírni) Kb az első hónap vége felé kezdte mondogatni, hogy jó oviba járni, de akkor még nem játszott senkivel csak már nem sírt. Decemberben volt nyílt nap, akkor mondta az óvónénije, hogy most már igazi kis óvodás, jókedvű, barátkozó, nyitott mindenre. Most úgy látom várja, szereti. Sokat mesél, minden verset éneket ismer, rengeteget rajzol. Persze néha-néha ha rosszabbul ébred (épp ma is) mondja, hogy nincs kedve oviba menni, de nem szokott gond lenni ha odaérünk.
2012. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!