Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel még semmi bajom nem...

Reggel még semmi bajom nem volt, de ma délbe elkezdtem sírni és nem tudom miért? ,

Figyelt kérdés
de nem tudtam abbahagyni, azóta eltelt 1,5 óra és megnyugodtam, de most az álmosság jött rám. Hétfőre nem várom, akkor már ezek a tünetek miatt már le is mondhatok róla, hogy esetleg sikerült?
2012. márc. 10. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ird ki ujra a kérdésedet mert nem nagyon lehet érteni h mi is a pontos kérdés ne haragudj
2012. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszi.
2012. márc. 10. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ebből tudtam mindig, hogy 2 napon belül megjön.
2012. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lelki tünetek esetedben az érzékenység,arra is utalhat,hogy megjön!DE ez nem 100%,csinálj egy tesztet..!
2012. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Sajnos egyre jobban érzem, hogy megjön valóban 2-3 napon belül.
2012. márc. 10. 16:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor majd legközelebb.

Fogd fel úgy, hogy nyárra a legjobb szülni, ha most esnél teherbe, téli baba lenne, olyankor hamar besötétedik, sok ruhát kell hordani, stb.

Majd nyáron teherbe esel, és mire megszületik, tavasz lesz, és lehet sokat sétálni, stb.

2012. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Aranyos volt az utolsó hozzászólottól:D Köszönöm:)
2012. márc. 10. 20:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ebből tényleg mensi lett.
2012. márc. 11. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:
:-(
2012. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!