Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van értelme lakásba csúszdát...

Van értelme lakásba csúszdát venni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret a kislányom csúszdázni (másfél éves), nézegettem beltéri mini csúszdákat. Akinek van, kihasználják otthon a gyerekek, vagy csak ez is egy felesleges lom lesz?

Panelban lakunk (57 nm), a férjem már így is sokszor kivan, hogy mindenhol gyerekholmi van :)

Elvileg ezek összecsukhatóak, szóval az erkélyre ki tudnám tenni, ha nem használja, csak mégis érdekelne, hogy érdemes-e vajon egy ilyenre beruházni, vagy az nem jelent semmit, hogy a játszón szereti a csúszdát.



2012. ápr. 17. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem venném meg

mi is panelban lakunk, szűkösen... 3.5 és 2 évesek a gyerekeink, és természetesen ők is imádnak csúszdázni ;)

Nekünk van egy többfunkciós szivacsfotelünk (pl ha vmelyik mellé oda kell feküdni éjjel akkor ezt nyitjuk ki), és ezt szoktuk az ágy támlájára támasztva csúszdának használni. Alulról megvan támasztva a gumi ugrálóállattal, lehet rajta tombolni. "Házikó" állásban meg barlang/ház stb, vagy oldalra fordítva is használatos nálunk. Ezenkvül van egy összecsukható mászóalagutunk, ezzel is szokták kombinálni a "kockást" ahogy a huzat mintája miatt hívjuk a "fotelt".

na meg persze lehet a hagyományos módon használni, olvasgatni rajta stb, vagy nyitott állapotában leterítve hancúrozni rajta, mindenféle merész mutatványt gyakorolni amihez a szőnyeg kemény lenne...

Esküszöm, ez a szivacs a legjobb 7000 ft volt, amit a gyerekszoba kapcsán valaha költöttünk.

2012. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig, értsd úgy, hogy 1-2napig az újdonság erejével hat, majd arra a sorsra jut,mint a legtöbb játék. Nekünk volt, ráadásul nagyobb, mászókás. 2nap után megunták, ekkor levittük az udvarra. Ott 1napig érdekelte őket,majd le se sajnálták... A játszótéri csúszdázás más, azt nem lehet megunni :)
2012. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiam a ket eves szulinapjara kapta. Akkor kb. Egy orat hasznalta egy hetrn kersztul, naponta. Azota minden nap csuszik rajta tobbszor, nagyon elvezi. Lecsusznak a plussok es az autok is. Huga negy honapos, szerintem kesobb o is fogja hasznalni.

Vagyis nakunk nem porfogo, kihasznalja a fiam. :-)

2012. ápr. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak épp a múlt héten vettem. ő is nagyon szeret csúszdázni, ha épp nem ő csúszik akkor a babák, az állatok. 18 hónaposom szerint jó móka. nem bántam meg, hogy megvettem...
2012. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat és a jó tanácsokat. Ez a fotel dolog nagyon felkeltette az érdeklődésem...
2012. ápr. 19. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

szia első vagyok megint :)


nekünk ilyen van (csak zöld helyett sárga csíkozással), akciósan vettük 7 ezerért, most némileg drágább ha jól látom :S


[link]


középen hajlik (alulra behajtható a lábvégi rész), kicsit keskeny aludni rajta, de én pl kistermetű vagyok és nem forgolódós :) meg hát kibírom azt a pár alkalmat. szóval nálunk nem az alvás az elsődleges funkciója, de legalább alternatíva.

elvileg kicippzározható a huzat, de én még nem próbáltam lehámozni soha, úgy tisztítottam, hogy rajta volt. Nálunk egy helyen eléggé elfeslett a sok nyúzástól (így két év után, és rengeteget nyüstölik), úgyhogy én varrattam rá egy új huzatot, bnőm megcsinálta anyagárban (a a varrónő is csak 2000-et kért volna munkadíjnak)

tartós darab ennek ellenére, a szivacsa még bírja, sztem még kiszolgál minket pár évig.

2012. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!