Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha hisztizik nem vesz levegőt....

Ha hisztizik nem vesz levegőt. Mit csináljak, ha fújok az arcára akkor sem- el is ájul?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő a fiam, mert ha rájön az 5perc úgy sír, hogy nem vesz levegőt, és ájul is, mert fújhatok az arcába vizet, csuklik a gyerek:(

Mit lehetne tenni.

Egyszerre nagyon veszélyes a kicsire nézve, rém ijesztő más anyukának ha nyilvánosan csinálja(ma a játszón csinálta), kellemetlen is(mert neveletlennek is tűnhet) és azért rettentő dühítő is, hogy "zsarol".

Ti tapasztaltatok ilyet ekkora gyereknél.

Júniusban lesz 3éves.


2012. ápr. 19. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
És már ezt egyszer elnőtte:(
2012. ápr. 19. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem az anyukám anno simán lelocsolt egy fél pohár vízzel. Állítólag én is így hisztiztem. A második ilyen zuhany után leszoktam róla :). Szerencsére a fiam ezt nem örökölte, így nem tudom, hogy másnál is hatásos-e.

Az meg soha ne zavarjon, hogy más anyuka mit gondol rólad. Kérdés, hogy ők mit csinálnának hasonló helyzetben. Ítélkezni könnyű!

2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy zsarol.El kéne vinni dokihoz.lehet hogy apnoés.Attól ájul be.
2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

effektív aphone, "indulatgörcs".

Semmi baja a légzőszerveknek. Spontán így akarja felhívni magára a figyelmet. Ami "új", hogy ami kizökkentené kb ront rajta:( Persze neurológiára elviszem ha ez fokozódik...

2012. ápr. 19. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Húúú, bakker, ez, jaj...csak együtt érzek...remélem találsz megoldást!!!
2012. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos én is így vagyok vele, hogy tehetetlenül állok előtte. És fogom, hogy baja ne essék, amíg végre levegőt vesz...:(
2012. ápr. 19. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom csinálta ezt születése után az első kb 2 hónapban. Sírás közben nem vett levegőt, kékült-zöldült. A levegő fújás se mindig segített.

A doki úgy magyarázta nekünk, hogy ha a tüdő működőképes, átveszi a vezetést és magától pumpálni kezdi a levegőt, tehát a biológia működik.

Egy idősebb gyereknél is igy van, csak ez mások számára ijesztő lehet. A hideg víz fröcskölése is jó lehet ... és drasztikusabban nem lépnék fel.

2012. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szájába fújjál ne az arcára.De azért víz mindig legyen nálad hogy meg tudd mosni vele az arcát.
2012. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férjem is ilyen volt gyereknek. Anyósom is azt mesélte, hogy mindig hideg vízzel locsolták.
2012. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!