Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Isoprinosine szirupról tapaszt...

Isoprinosine szirupról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos? Mire írták nektek?Mennyi ideig kellett szedni?
2012. ápr. 20. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Lányomnak írták fel, azért mert ha kezd gyengülni az immunrendszere azonnal kijön rajta a herpesz és ezért kapta immunerősítőnek. Kuraszerűen szedtük egy hónapig, azóta is, ha látom, hogy jön neki a herpesz, adok neki 2X5 ml és így megelőzzük a betegséget.


Szerintem hatásos. Ja, lányom négy éves.

2012. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is immunerősítőnek adta a doktornéni, mikor nagyon sokat volt beteges (amikor elkezdtük a bölcsit), hogy erősödjön. Jónak jó volt, de nálunk nagyon elvette az étvágyát, úgy hogy még külön étvágynövelőt (Peritol) is szedtünk mellé. Kúra szerüen vagy három szor kaptunk. Utána rátaláltam a Cebion 2X multi-ra és nekünk az vált be nagyon, azóta sokkal kevesebbet beteg, jobban bírja az ovis vírusokat.
2012. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2,5 éves a kisfiam, immunerősítőként írták fel neki.

Mikor belobban az ekcémája, akkor nem jó neki, attól is kicsattog, de most kezdte a bölcsit, így újra elkezdte szedni: 2 hétig 3*5 ml-t, majd naponta egyszer 5ml-t. Most nincs probléma, majd látjuk még később.

2012. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel allergiás volt, immundokihoz kerültünk. Ő irta neki de tablettában. Azt hiszem két vagy három hónapig szedte, és bizony szerintem szupernak bizonyult,mert nem volt beteg utána, sőt nem is beteges azóta pedig már jópár év eltelt.
2012. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!