Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használják (hány...

Meddig használják (hány hónapos korig) a gyerekek általában a sportbabakocsit? Télen is lehet használni, téliesítés nélkül?

Figyelt kérdés
2 éves lesz a gyermekem, már babakocsi nélkül sétálunk a városba, játszótérre, stb. Ősztől bölcsibe fog járni. A gyerkőccel időigényes a séta, nekem meg időre kell menni majd dolgozni, ráadásul elég korán. Ezért gondolkodom, hogy érdemes-e venni egy könnyű sportkocsit.
2010. aug. 18. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

hát hóban nem egy élmény felér egy edzéssel.


nekünk olyan van ami nem komoly kocsi de nem is sport mert van teteje.


télen egy élmény... - értelemben.de tény hogy gyorsabb mint gyalog.


lábzsák már nem kell egy ekkora gyereknek más téliesitési módot nem ismerek szóval elég egy harisnya meg nadrág rá és nem fog fázni ...

2010. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor a te esetedben érdemes venni, már 6-7 ezer ft-ért lehet venni normálisat. Hóban meg nem feltétlenül kell tolni, mert ált. azért takarítva vannak a járdák. De ott sem vészes tolni, csak kicsi izom munka.
2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

2. nak

itt debrecenben a bicikliút se! volt letakaritva amivel a városba bemehetek.

a busz meg fél óránként jár.

a sarkon van egy bolt és nem túlzok már sirtam mire áttoltam odáig a kocsit mert kivenni nem mertem a gyereket minden tiszta jég volt b@sztak letakaritani. Oda vissza mindkét sáv...


ez off volt de nagyon sokszor emlegettem Kósa felmenőit.

szóval ha a városban lakik és reggel megy korán akkor nincs rá garancia hogy nem találkozik ilyesmivel.


nem kötözködésből irtam bár talán pesten jobbak az utak.

2010. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bcikli, és rá gyerekűlés?
2010. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!