Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akkor most mi a helyzet a...

Akkor most mi a helyzet a családi pótlékkal? Utalvány vagy pénz? Döntöttek már?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
OFF lesz bocsi. Én is hallottam, de szerintem ehhez idő kell, hogy végre tudják hajtani. Törvény változatás kellene stb. Mostanában biztos, hogy marad a pénz.
2012. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Májusban fognak róla szavazni. Félő, hogy utalvány lesz a vége
2012. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utalványba szeretnék adni.

Nem normálisak!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Utalvány, ami után be kell majd fizetni az adót. Az adó összege mindig az utalvány összegével egyenlő.

Utána pedig elmehetsz, és befizetheted a kémény-, ablak- és a sóhajtozási adót is.

A káromkodási adó (a "b*sszátok meg a családi pótlékotokat") extra nagy, napi 300 Ft, és miután ellenőrizhetetlen, ezért akkor is be kell fizetned, ha nincs gyereked, vagy van, de nem kapsz családi pótlékot, vagy van gyereked, kapsz is családi pótlékod, de nem káromkodsz.

Egyéb kérdés?

2012. ápr. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak a segély megy majd utalványban. A napokban döntöttek. A családi pótlék és a gyes egyelőre marad kp.
2012. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na az még rosszabb... Bakker, aki csak segélyt kap, miből fizeti a számláit????
2012. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
es a segely mikortol lesz utalvany?mert bar meg a hatarozat nem jott meg rola,de most ket honapig elvileg kapni fogom meg meg nem szulok,es jo lenne ha nem pont most adnanak nekem szules elott utalvanyt mikor egy csomo mindent vennem kene!!!
2012. ápr. 26. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Aki csak segélyt kap, az majd sürgősen elmegy dolgozni. Ennyi!!!
2012. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó fej vagy utolsó! Szerinted normális, épeszű ember azért van a most épp 22.800.- forintos segélyen, mert az hú de jó, minek dolgozzon???
2012. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!